UDOSTĘPNIJ

W niedzielę rano fani jednego z najpopularniejszych i najstarszych kanałów na polskim YouTube „pyta.pl” dowiedzieli się o rozpadzie grupy. Relacje co do powodów konfliktu są jednak sprzeczne ze sobą.

Na oficjalnym profilu pyty.pl zostało dzisiaj opublikowane pożegnanie jednego z założycieli kanału, Mikołaja Jaoka Janusza.

 – Po jakichś dziesięciu latach współtworzenia grupy twórczej pyta.pl, zostałem z niej wyrzucony. Zablokowano mi wszelkie kody dostępu do facebooka, youtube, bo ośmieliłem się skrytykować politykę jego wysokości Grzegorza, który okazuje się teraz, że rządzi tą grupą – mówi Jaok.

Janusz zarzuca pozostałym członkom pyty.pl karygodne traktowanie alkoholików, których wykorzystują do swoich filmów i szydzą z nich. Według Jaoka żadnym wytłumaczeniem czy usprawiedliwieniem nie jest też to, że po wszystkim dają im w ramach zapłaty alkohol i papierosy.

Po kilku godzinach od publikacji Jaoka, swoją odpowiedź opublikowali pozostali członkowie grupy tj. Piotr „Koza” Kozerski i Grzegorz Zacharjasiewicz. Podczas ponad 40 minutowego nagrania pytowcy odnoszą się do wszystkich zarzutów stawianych zarówno przez Jaoka jak i Rafała Grada, który kilka lat temu również opuścił pytę.pl

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOdkłamujemy manipulacje mediów. Piłkarze NIE olali kibiców na lotnisku
Następny artykułKatolicki portal Fronda: Znak krzyża zabija zarazki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również