UDOSTĘPNIJ
fot.

W jednym w ZOO w Chile 20-letni mężczyzna chciał popełnić samobójstwo wskakując do wybiegu z lwami. Mężczyzna uprzednio rozebrał się do naga. 

W ubiegłą sobotę w Zoológico Metropolitano w Santiago de Chile rozegrały się mrożące krew w żyłach sceny gdy 20-letni desperat wskoczył nagi do wybiegu z lwami. Mężczyzna chciał przy wykorzystaniu niebezpiecznych zwierząt popełnić samobójstwo.

Natychmiast po tym gdy znalazł się między lwami, zwierzęta go zaatakowały, jednak dzięki szybkiej reakcji pracowników ZOO mężczyzna przeżył. Mniej szczęścia miały dwa lwy, które go zaatakowały. Pracownicy ZOO musieli je odstrzelić, by uratować samobójcę, który ostatecznie wylądował w szpitalu, jednak jemu życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 – Te lwy były rodziną. Mieszkały w zoo od 20 lat. Niestety nie mogliśmy ich uśpić. Załadowanie strzelby nabojem usypiającym potrwałoby 3-4 minuty dłużej, a tutaj liczył się czas – wyjaśniła dyrektorka chilijskiego ZOO.

alalam_635995164808241013_25f_4x3

 

bh źródło: daily mail

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułŁomża: Jedna osoba terroryzuje całą ulicę, policja niewiele robi. „On zagraża dzieciom!” (video)
Następny artykułW Pakistanie zabito przywódcę Talibów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również