UDOSTĘPNIJ

Jak podaje pełnomocnik rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych Konstantin Dołgow, Korwin-Mikke mówił prawdę. „Prawda przebija się na światło dzienne” – skomentował.

„Polski deputowany Parlamentu Europejskiego przyznał, że snajperzy na Majdanie szkoleni byli w Polsce” – skomentował na Twitterze Dołgow. Jest przekonany, że Ukraińcy boją się uczciwego śledztwa.

Chodzi o słowa Janusza Korwin-Mikkego, które padły w wywiadzie dla „Wirtualnej Polski” 15 kwietnia. Kandydat na prezydenta RP powiedział, że snajperzy, którzy zabijali na Majdanie byli szkoleni również w Polsce.

„To była również nasza operacja. Snajperzy byli szkoleni także w Polsce” – mówił Janusz Korwin-Mikke.

„Siedzę sobie w Parlamencie Europejskim obok pana Urmasa Paetza, ministra spraw zagranicznych Estonii, który przyznał w rozmowie z panią baronową Katarzyną Ashton of Upholland, że to nasi ludzie strzelali na Majdanie, a nie ludzie pana Janukowycza, czy pana Putina. Szkoleni u nas, w krajach Zachodu” – stąd Janusz Korwin-Mikke ma wiedzieć o snajperach.

źródło: rp.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrezydent Czech: Putin nie zaatakuje państw bałtyckich, to nie samobójca
Następny artykułPoseł Roman Kotliński oficjalnie przestał być księdzem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również