UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

700-lecie rosyjskiego rubla świętowali finansiści i biznesmeni. Impreza odbyła się w moskiewskim hotelu Prezydent i była relacjonowana w rosyjskiej telewizji. Gwoździem programu były… zapasy modelek w basenie wypełnionym kawiorem. Całości wydarzenia patronowało natomiast Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej.

Celem imprezy było uzbieranie datków na charytatywny koncert, który odbędzie się w październiku, a dotyczyć będzie historii rosyjskiej waluty – „Historia rosyjskiego rubla: Nasza miłość. Nasza Energia”. Podczas wystawnego wydarzenia goście raczeni byli tradycyjnymi rosyjskimi potrawami i muzyką.

Wszyscy czekali jednak na gwóźdź programu, czyli zapasy dwóch modelek w dmuchanym basenie wypełnionym kawiorem. Jedna symbolizowała euro, a druga dolara. Kobiety stoczyły walkę w luksusowym daniu na oczach wszystkich gości i zgromadzonych na wydarzeniu mediów.

Co ciekawe, imprezę organizowała Agencja ds. Międzynarodowych Projektów w dziedzinie kultury, edukacji i sportu. Jak jednak poinformowała jedna z uczestniczek imprezy, wydarzenie objęło patronatem samo Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: tvp.info, belsat.eu
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również