UDOSTĘPNIJ
Fot. Pixabay (Alexas Fotos - Public Domain Pictures)

Światowa opinia publiczna wstrząśnięta jest historią przyrodniego rodzeństwa, które regularnie gwałciło dzieci. Co jeszcze bardziej oburzające, wszystko chętnie nagrywali, a filmy przekazywali wspólnej koleżance, która pomagała im wyszukiwać kolejne ofiary. Wreszcie stanęli jednak za to przed sądem.

Przyrodnie rodzeństwo – 18-letnia Emily Thompson i 26-letni David Thatcher pochodzą z Neath w Walii. Wspólnie dokonali oni trzech gwałtów na dzieciach. Pomagała im w tym 28-letnia Mandy Wright, z którą wymieniali się pedofilskimi nagraniami oraz fotografiami stworzonymi podczas molestowania nieletnich ofiar.

Przestępstwa rodzeństwa wyszły na jaw, kiedy Thatcher umówił się z 14-latką, która okazała się jednak dorosłą kobietą. Całej trójce oprawców udowodniono wtedy 36 przypadków molestowania seksualnego nieletnich.

Mężczyzna, jako osoba w największym stopniu odpowiedzialna za gwałty, został skazany na 26 lat więzienia. Jego przyjaciółka spędzi za kratami 7 lat, a siostra – 12.

18-latce nie pomogły tłumaczenia, że pomagała bratu, ponieważ była w nim zakochana. Jak twierdziła w czasie procesu, szukała dla niego kolejnych ofiar, aby on także zwrócił na nią uwagę. Sąd nie potraktował tego jednak jako okoliczności łagodzących.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również