UDOSTĘPNIJ
fot. prezydent.pl

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS, poparcie prezydenta Dudy wciąż rośnie i osiągnęło rekordowy poziom. Jak zawsze przypominamy, że do każdego sondażu należy podchodzić z dystansem.

W przeprowadzonym badaniu dla tygodnika „wSieci”, chęć oddania głosu na Andrzeja Dudę w ewentualnych wyborach prezydenckich wyraziło 60% pytanych. Na byłego przeciwnika Dudy, Bronisława Komorowskiego swój głos oddałoby 40%.

Ponadto, według 61% respondentów, prezydent Andrzej Duda godnie reprezentuje nasz kraj; pozostali oceniają prezydenta źle lub bardzo źle.

Natomiast według 56 proc. badanych prezydent dobrze realizuje obietnice złożone w trakcie kampanii wyborczej, 35% jest przeciwnego zdania, a 9% nie jest jeszcze w stanie tego określić.

Według 47% pytanych prezydent Andrzej Duda powinien ubiegać się o kolejną kadencję. 42% Polaków chce zmiany głowy państwa w następnych wyborach, a 11 nie ma zdania w tej kwestii.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tygodnik wsieci

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiebywały zwrot akcji. Prawicowiec Hofer jednak nie będzie prezydentem Austrii
Następny artykułNajniższa emerytura w kraju. W Wałbrzychu ZUS wypłaca 37 groszy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również