UDOSTĘPNIJ

Do internetu trafił film, który ukazuje reakcje muzułmanów na odmowę udzielenia im azylu w Australii. Zachowania imigrantów pokrywają się z najgorszymi stereotypami na temat islamistów.

Film został nakręcony przez załogę łodzi, która chciała drogą morską dostać się do Australii i tam znaleźć swój nowy dom. W związku z polityką prowadzoną przez Julię Gillard, premier Australii, która swojego czasu powiedziała, że „imigranci muszą się zaadaptować lub wyjechać” nie udzielono muzułmanom schronienia.

Całą swą gorycz i gniew wobec decyzji australijskich władz imigranci okazują w nakręconym filmie. Niejednokrotnie padają w nim słowa „fuck Australia”, a także oskarżenia pod adresem Australijczyków, których muzułmanie ochoczo nazywają „kryminalistami”.

Zwieńczeniem seansu nienawiści jest stwierdzenie, że zamach na World Trade Center był czymś, na co Zachód zasłużył sobie swoimi czynami.

Film robił furorę na innych stronach, ale by było wygodniej publikujemy wersję z Youtube.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

DAROWIZNA DLA PIKIO

Wszystkie treści na Pikio.pl są darmowe. Wspierając nas darowizną, wspierasz naszą pracę i pozwalasz na rozwój jedynego, pluralistycznego portalu bez linii redakcyjnej. Musimy wykonywać taką samą pracę, jak dziennikarze mediów papierowych, lecz czytelnicy nie muszą płacić za dostęp do naszych treści.

Darowizna

Wybierz metodę płatności Ładowanie...
Dane osobiste

Suma Darowizny 0.00zł