UDOSTĘPNIJ
fot. Pixabay, Wikimedia/Mm.Toronto

Ratownik medyczny, który zasugerował, że powodem, dla którego jego kraj nawiedzają pożary są małżeństwa homoseksualne – został zawieszony.

RPA od pewnego czasu mierzy się z problemem pożarów, które zbierają ogromne żniwo. Poza stratami środowiskowymi, kataklizmy pochłaniają śmiertelne ofiary – w ostatnich pożarach zginęło 6 osób, w tym trzyletnie dziecko i strażak.

Jeden z ratowników medycznych, pracujących w czasie pożarów, wywołał burzę w internecie po tym, jak określił kataklizmy mianem kary boskiej. Miała ona spaść na RPA po tym, jak w kraju zawarto 12 małżeństw jednopłciowych.

Pisali o tym we wszystkich gazetach. To sprowokowało Boga. Teraz nie wolno im skarżyć się na pożary. Bóg nie pozwoli z siebie drwić – napisał na Facebooku ratownik korzystający z pseudonimu „Bossie” Boshoff.

12 ślubów odbyło się w ramach Holenderskiego Kościoła Reformowanego. Boshoff czeka na postępowanie dyscyplinarne. Został już zawieszony przez swojego pracodawcę. Po nagłośnieniu sprawy skasował swoje konto na Facebooku.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również