UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com

W jednym z tramwajów w Manchesterze grupa pijanych nastolatków zaatakowała mieszkającego w Wielkiej Brytanii Amerykanina. Agresorzy grozili mężczyźnie i rozkazywali mu powrót „do Afryki”. Już następnego dnia grupka nastolatków trafiła w ręce policji.

Zaczęło się od gróźb. Agresorzy zagrozili, że zabiją Amerykanina. Jak stwierdził jeden z nich „może zabić każdego”. W odpowiedzi na groźby i zaczepki pijanych nastolatków, zaatakowany mężczyzna kilkakrotnie zapytał się nastolatków o ich wiek. Rozgniewało to jednak napastników, którzy stwierdzili, że „osoba nie z Anglii nie może mówić do Anglika”. Niedługo później rozkazali mężczyźnie wysiadać z tramwaju.

„Wysiadaj z tramwaju! Koleś, zabiję cię. Mogę zabić kogokolwiek” – zaczął krzyczeć młody Anglik. 

Ile masz lat?” – zapytał go Amerykanin.

Nie pieprz. Nie możesz do mnie mówić, nie jesteś z Anglii, pieprzony imigrancie. Jesteś brudnym imigrantem. Wracaj do Afryki. Słuchaj, idioto. Nie odzywaj się do mnie.” – odpowiedział młody mężczyzna.

Zachowujesz się prostacko. Nie jesteś zbyt inteligentny, zdajesz sobie z tego sprawę?” – odpowiedział zaatakowany mężczyzna.

Rasistowski atak na właściciela polskiego sklepu w UK. „Won do swojego kraju!”

Amerykanin nie ustąpił jednak i nie wysiadł z tramwaju, co uczynili niedługo młodzi agresorzy. Nie wystarczyło to nastolatkom, którzy wychodząc oblali mężczyznę piwem. Wtedy zachowanie napastników skomentowała jedna z pasażerek. Innej natomiast udało się nagrać całe zajście telefonem komórkowym.

Tu są dzieci. Nie ma potrzeby tak robić. Absolutnie nie ma potrzeby”, „Jesteście zakałą! Prawdziwą zakałą!” – podsumowali zachowanie agresorów pasażerowie.

Dzięki nagraniu pasażerki policja już kolejnego dnia pochwyciła trzy odpowiedzialne za napaść osoby. Agresorzy są w wieku od 16 do 20 lat. Komendant policji w Manchesterze zapowiedział, że za ich zachowanie zostaną surowo potraktowani przez odpowiednie organy.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: gazeta.pl, youtube.com
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPoseł PiS zostanie nowym wiceprezesem PKO BP. Zwolennicy opozycji oburzeni
Następny artykułCrowe po przegranym meczu: Kochamy Cię Kuba!
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również