UDOSTĘPNIJ

Po raz kolejny jest głośno o Rafalali, czyli osobie, która zrobiła najwięcej szumu wokół siebie policzkując handlarza nieruchomościami i polewając Artura Zawiszę wodą. Rafalala powraca i przy okazji składania „świątecznych życzeń” atakuje Krystynę Pawłowicz. 

Rafalala zniknęła na dłuższą chwilę ze świata polityki i przeniosła się do świata celebrytów. Chodzi na imprezy, pokazy, otwarcia, komentuje i udziela wywiadów. Jednakże, w swej aktywności nie mogła wytrzymać bez podtekstów politycznych i znów zaczepia. Tym razem oberwało się posłance PiS Krystynie Pawłowicz.

Rafalala wraca, tym razem w erotycznym kostiumie Świętego Mikołaja. Film rozpoczyna się od dźwięków filmu pornograficznego. Rafalala mówi, że w produkcji występowała Krystyna Pawłowicz, o której głośno ostatnimi w związku z konsumpcją posiłku na sali sejmowej.

Następnie Rafalala „rapuje”. Ocenę pozostawiamy Państwu.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTerlikowski: Zwierzęta nie mają praw, nawet w Wigilię. Ich ochrona prowadzi do aborcji
Następny artykułKoszmar wigilii pracowniczych
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również