UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/lustro / instagram.com/magdalenaogórek

Magdalena Ogórek, która jeszcze do niedawna była po przeciwnej stronie sceny politycznej niż Prawo i Sprawiedliwość, ostatnimi czasy bardzo pozytywnie wypowiada się o obozie rządzącym. To nie podoba się części opozycji, która oskarża ją o podlizywanie się władzy w celu uzyskania jakichś korzyści. W tym kontekście pomiędzy byłą kandydatką na prezydenta a jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce doszło do pyskówki. 

Magdalena Ogórek, która w wyborach prezydenckich startowała z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej po wygranej Andrzeja Dudy oraz jego macierzystej partii Prawa i Sprawiedliwości, zmieniła fronty i zaczęła wypowiadać się bardzo pozytywnie o dotychczasowych dokonaniach formacji Jarosława Kaczyńskiego.

To nie podoba się aktualnej opozycji, która oskarżała ja o podlizywanie się obozowi władzy w nadziei na dostanie jakiejś intratnej propozycji. Oburzenie względem byłej kandydatki lewicy na prezydenta urosło tym bardziej, gdy okazało się, że rzeczywiście taka propozycja się pojawiła, a Ogórek z niej skorzystała.

Wczoraj, na antenie TVP Info Magdalena Ogórek zadebiutowała jako prowadząca programu „W tyle wizji”. Fakt ten na jednym z portali społecznościowych skomentował jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce i jednocześnie jeden z najgorliwszych przeciwników obecnej władzy, Tomasz Lis.

lis

Magdalena Ogórek jednak nie miała zamiaru pozostawiać tego bez komentarza i odpłaciła się równie uszczypliwym komentarzem przekonując, że sam korzystał ze znajomości i podlizywania się poprzedniej władzy Platformy Obywatelskiej.

ogorek

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEkspert Komisji Europejskiej aresztowany. Okazał się hipokrytą dekady
Następny artykułZ ostatniej chwili: Polska na celowniku ONZ
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również