UDOSTĘPNIJ

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny wypowiada się na tematy polityczne. Strongman dał się poznać jako przeciwnik Platformy Obywatelskiej oraz przyjmowania imigrantów. Teraz twierdzi, że partia Kopacz sprzedała Polskę „za judaszowe srebrniki”.

– Polski rząd ustalał z Czechami, Węgrami i Słowacją wspólne stanowisko po czym wystawił naszych najbliższych sąsiadów do wiatru???!!! Za jaką cenę? Czy cokolwiek na tym ugraliśmy jako Polska? Może teraz p. Kopacz lub inni odpowiedzialni za to politycy otrzymają nagrody im. Walthera Rathenaua w Berlinie za pogłębianie integracji europejskiej (podobnie jak Tusk trzy lata temu)? – pisze Mariusz Pudzianowski.

– Grupa Wyszehradzka może przestać istnieć, gazociągi nas omijają, bazy wojskowe się nie budują, Polacy emigrują, a terminal LPG to jakaś fuszerka! Pocałowaliśmy dziś w dupę budujących Nordstream II, Niemców i kraje zachodnie sprzeciwiające się budowie baz wojskowych w Polsce, a własną dupę wypięliśmy w kierunku naszych najbliższych nam kulturowo sojuszników z Grupy Wyszehradzkiej! – dodaje.

Rządzący splunęli właśnie w twarz milionom Czechów, Węgrów, Słowaków oraz co najważniejsze Polaków. Polacy wam tego nigdy nie zapomną, już za miesiąc wasz koniec!!!!!!!!!! – podkreślił Pudzianowski.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: Pikio.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTVP i Polsat chcą debaty Kopacz-Kaczyński
Następny artykułCzesi do Polaków: Zdrajcy! Nóż w plecy! Sprzedalibyście matki
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również