UDOSTĘPNIJ
fot, youtube

Przemysław Saleta bardzo negatywnie wypowiadał się na temat elektoratu Pawła Kukiza. Odpowiada mu Mariusz Pudzianowski, który oddał głos na muzyka.

– – Sfrustrowany elektorat jest łatwy do zmobilizowania i łatwy – no tak brutalnie powiem – do podburzenia. No i zresztą, wydaje mi się, jest to elektorat Pawła Kukiza. Młodzi ludzie, którzy jeszcze nic w życiu nie osiągnęli i – tak szczerze mówiąc – nie wiem nawet czy większość z nich próbuje coś osiągnąć, czy po prostu oczekuje, że będzie miała łatwiejsze warunki – mówił Saleta w TVP.

Mariusz Pudzianowski odpowiedział w ostry sposób, że „”Skoro ja nic nie osiągnąłem, to co Ty Przemku osiągnąłeś??? Brutalnie powiem g no !!!!!!!”. Sportowiec zedytował jednak swój facebookowy wpis i napisał:

– Głosowałem na Pawła Kukiza i jestem w jego elektoracie, a te słowa które wypowiadasz tyczą się do mnie też. Nie czekam na łatwe życie, a Ty właśnie na łatwiznę idziesz. Skoro ja nic nie osiągnąłem, to co Ty Przemku osiągnąłeś??? Brutalnie powiem!! Młodzi nie chcą nic za darmo, chcą pracować i być traktowani jak ludzie, a nie jak pomiotła!!

A wy co sądzicie o elektoracie Pawła Kukiza?

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPrzegrana Komorowskiego to przegrana wielu mend z układu
Następny artykułDesperacja odbiera Komorowskiemu rozum
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również