UDOSTĘPNIJ

Paweł Kukiz odniósł się dzisiaj do doniesień Newsweeka, który w najnowszym wydaniu zdradził, że w przesłuchaniach kandydatów na kandydatów na posłów tworzącej się wciąż formacji piosenkarza uczestniczy psychiatra. Według muzyka nie ma w tym nic złego.

Jak czytamy w najnowszym Newsweeku: „W ruchu Pawła Kukiza trwają przesłuchania kandydatów na kandydatów na posłów. W Krakowie prowadził je m.in. zaprzyjaźniony z muzykiem psychiatra„.

Wspomnianym „zaprzyjaźnionym psychiatrą” jest członek rodziny Kukiza – posiadający niemal identyczne imię i nazwisko – Paweł Kukiz Szczuciński, który jest mężem kuzynki Pawła Kukiza.

Sam piosenkarz nie widzi w przesłuchiwaniu kandydatów na kandydatów na posłów przez psychiatrę niczego złego. Doniesienia Newsweeka skomentował w TVP1 w programie „Polityka przy kawie”.

A co w tym złego? Podejrzewam, że gdyby psychiatra odwiedził PO i porozmawiał z panem Niesiołowskim, miałby różne wnioski na jego temat – odparł krótko piosenkarz.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: Newsweek/TVP1

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułŁukaszenka ostro o Rosji: Nie mają ani mózgu ani pieniędzy
Następny artykułSondaż: Kukiz balansuje na progu wyborczym, PiS i PO bez zmian
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również