UDOSTĘPNIJ

To będą chyba najbardziej zagadkowe wybory w historii III RP. Według danych portalu niezależna.pl, po obliczeniu wyników z ok. 80 proc. protokołów wybory wygrało… Polskie Stronnictwo Ludowe. 

Jeśli pozostałe 20 proc. protokołów radykalnie nie zmieni sytuacji, to ludowcy wygrali właśnie wybory do sejmików w województwach świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, mazowieckim i opolskim!

Z tego wynika, że PSL zwyciężyło w 10 województwach, a PiS i PO w pozostałych sześciu.

Największe poparcie ludowcy zdobyli w Świętokrzyskiem (50 proc.), na Warmii i Mazurach (41 proc.), na Podlasiu (35 proc.) i w Wielkopolsce (31 proc.).

Wyniki skrajnie różnią się od tych podanych przez media o godz. 21:00 16 listopada. Do wojewódzkich komisji wyborczych nie spłynęły jeszcze protokoły z powiatowych i miejskich komisji wyborczych.

psl

źródło: niezależna.pl

68 KOMENTARZY

 1. A w czym PiS taki kłamliwy ? Wydawało by się, że to kto inny 7 lat temu obiecywał wraz z PO obniżanie podatków, ograniczanie administracji i drugą Irlandię …

 2. A w czym PiS taki kłamliwy ? Wydawało by się, że to kto inny 7 lat temu obiecywał wraz z PO obniżanie podatków, ograniczanie administracji i drugą Irlandię …

 3. A w czym PiS taki kłamliwy ? Wydawało by się, że to kto inny 7 lat temu obiecywał wraz z PO obniżanie podatków, ograniczanie administracji i drugą Irlandię …

 4. A w czym PiS taki kłamliwy ? Wydawało by się, że to kto inny 7 lat temu obiecywał wraz z PO obniżanie podatków, ograniczanie administracji i drugą Irlandię …

 5. A w czym PiS taki kłamliwy ? Wydawało by się, że to kto inny 7 lat temu obiecywał wraz z PO obniżanie podatków, ograniczanie administracji i drugą Irlandię …

 6. A w czym PiS taki kłamliwy ? Wydawało by się, że to kto inny 7 lat temu obiecywał wraz z PO obniżanie podatków, ograniczanie administracji i drugą Irlandię …

 7. A w czym PiS taki kłamliwy ? Wydawało by się, że to kto inny 7 lat temu obiecywał wraz z PO obniżanie podatków, ograniczanie administracji i drugą Irlandię …

 8. Artur Po Cofnij się 7 lat i zobacz jak Polska wyglądała. Rozwijamy się dobrze pod rządami PO i tylko pisomatołki tego nie widzą. bo im nie na rękę. Katowice z których pochodzę zrobiły taki skok naprzód, że głowa mała. Inwestycje za ciężkie miliardy. Przeszliśmy przez kryzys bez strat… Powiedz ile pis zbudował autostrad przez 2 lata swoich nieudolnych rządów, z których się wycofał bo nie dawał rady? Im pasuje być w opozycji – mogą robić to co potrafią najlepiej – szkalować, obrażać się (i innych), narzekać, krytykować wszystko i wszystkich. Jak nawet dojdą do władzy znów w sejmie to dużej kariery im nie wróżę – wcześniejsze wybory albo sroga porażka w następnych. Partia lizydupów "wielkiego" wodza Kaczki.

 9. Artur Po Cofnij się 7 lat i zobacz jak Polska wyglądała. Rozwijamy się dobrze pod rządami PO i tylko pisomatołki tego nie widzą. bo im nie na rękę. Katowice z których pochodzę zrobiły taki skok naprzód, że głowa mała. Inwestycje za ciężkie miliardy. Przeszliśmy przez kryzys bez strat… Powiedz ile pis zbudował autostrad przez 2 lata swoich nieudolnych rządów, z których się wycofał bo nie dawał rady? Im pasuje być w opozycji – mogą robić to co potrafią najlepiej – szkalować, obrażać się (i innych), narzekać, krytykować wszystko i wszystkich. Jak nawet dojdą do władzy znów w sejmie to dużej kariery im nie wróżę – wcześniejsze wybory albo sroga porażka w następnych. Partia lizydupów "wielkiego" wodza Kaczki.

 10. Artur Po Cofnij się 7 lat i zobacz jak Polska wyglądała. Rozwijamy się dobrze pod rządami PO i tylko pisomatołki tego nie widzą. bo im nie na rękę. Katowice z których pochodzę zrobiły taki skok naprzód, że głowa mała. Inwestycje za ciężkie miliardy. Przeszliśmy przez kryzys bez strat… Powiedz ile pis zbudował autostrad przez 2 lata swoich nieudolnych rządów, z których się wycofał bo nie dawał rady? Im pasuje być w opozycji – mogą robić to co potrafią najlepiej – szkalować, obrażać się (i innych), narzekać, krytykować wszystko i wszystkich. Jak nawet dojdą do władzy znów w sejmie to dużej kariery im nie wróżę – wcześniejsze wybory albo sroga porażka w następnych. Partia lizydupów "wielkiego" wodza Kaczki.

 11. Rafał z takim ślepym lemingiem jak Ty nawet ciężko dyskutować … żadnych danych tylko pierdolenie głupot tak charakterystyczne dla nie myślących lemingów. Lecisz tu tekstami z TVN tymczasem pierwsza dana z brzegu: benzyna w latach rządów PiS 3,60 zł (kurs dolara zbliżony, średnia cena za baryłkę ropy 122$), obecnie cena benzyny 5,10 zł (kurs dolara zbliżony, cena za baryłkę 80$). Wszystko na temat … bo chyba nie muszę przypominać VATu, podatków, wyższego ZUSu, wyższego wieku emerytalnego i miliardów Euro długów (no ale wybudowali ci drogi w Katowicach, ba!).

 12. Rafał z takim ślepym lemingiem jak Ty nawet ciężko dyskutować … żadnych danych tylko pierdolenie głupot tak charakterystyczne dla nie myślących lemingów. Lecisz tu tekstami z TVN tymczasem pierwsza dana z brzegu: benzyna w latach rządów PiS 3,60 zł (kurs dolara zbliżony, średnia cena za baryłkę ropy 122$), obecnie cena benzyny 5,10 zł (kurs dolara zbliżony, cena za baryłkę 80$). Wszystko na temat … bo chyba nie muszę przypominać VATu, podatków, wyższego ZUSu, wyższego wieku emerytalnego i miliardów Euro długów (no ale wybudowali ci drogi w Katowicach, ba!).

 13. Rafał z takim ślepym lemingiem jak Ty nawet ciężko dyskutować … żadnych danych tylko pierdolenie głupot tak charakterystyczne dla nie myślących lemingów. Lecisz tu tekstami z TVN tymczasem pierwsza dana z brzegu: benzyna w latach rządów PiS 3,60 zł (kurs dolara zbliżony, średnia cena za baryłkę ropy 122$), obecnie cena benzyny 5,10 zł (kurs dolara zbliżony, cena za baryłkę 80$). Wszystko na temat … bo chyba nie muszę przypominać VATu, podatków, wyższego ZUSu, wyższego wieku emerytalnego i miliardów Euro długów (no ale wybudowali ci drogi w Katowicach, ba!).

 14. Rafał z takim ślepym lemingiem jak Ty nawet ciężko dyskutować … żadnych danych tylko pierdolenie głupot tak charakterystyczne dla nie myślących lemingów. Lecisz tu tekstami z TVN tymczasem pierwsza dana z brzegu: benzyna w latach rządów PiS 3,60 zł (kurs dolara zbliżony, średnia cena za baryłkę ropy 122$), obecnie cena benzyny 5,10 zł (kurs dolara zbliżony, cena za baryłkę 80$). Wszystko na temat … bo chyba nie muszę przypominać VATu, podatków, wyższego ZUSu, wyższego wieku emerytalnego i miliardów Euro długów (no ale wybudowali ci drogi w Katowicach, ba!).

 15. Rafał z takim ślepym lemingiem jak Ty nawet ciężko dyskutować … żadnych danych tylko pierdolenie głupot tak charakterystyczne dla nie myślących lemingów. Lecisz tu tekstami z TVN tymczasem pierwsza dana z brzegu: benzyna w latach rządów PiS 3,60 zł (kurs dolara zbliżony, średnia cena za baryłkę ropy 122$), obecnie cena benzyny 5,10 zł (kurs dolara zbliżony, cena za baryłkę 80$). Wszystko na temat … bo chyba nie muszę przypominać VATu, podatków, wyższego ZUSu, wyższego wieku emerytalnego i miliardów Euro długów (no ale wybudowali ci drogi w Katowicach, ba!).

 16. Rafał z takim ślepym lemingiem jak Ty nawet ciężko dyskutować … żadnych danych tylko pierdolenie głupot tak charakterystyczne dla nie myślących lemingów. Lecisz tu tekstami z TVN tymczasem pierwsza dana z brzegu: benzyna w latach rządów PiS 3,60 zł (kurs dolara zbliżony, średnia cena za baryłkę ropy 122$), obecnie cena benzyny 5,10 zł (kurs dolara zbliżony, cena za baryłkę 80$). Wszystko na temat … bo chyba nie muszę przypominać VATu, podatków, wyższego ZUSu, wyższego wieku emerytalnego i miliardów Euro długów (no ale wybudowali ci drogi w Katowicach, ba!).

 17. Artur Po I pisze to człowiek z silnikiem jako profilowe. Dureń i bezmózg. Lemingiem to trzeba być, aby głosować na pisiorów. Nie od dziś wiadomo, że każdy zagorzały fan pisu to zacofany katol. Rzucaj sobie cenami, które nie tylko tutaj lecą w górę. Dług publiczny rośnie z tą samą prędkością, co za rządów PiSu :D Argumentuj wypowiedzi 'pierwszymi danymi z brzegu', wrzucaj takie zdjęcia na fejsa i zgrywaj speca, troglodyto. Przypominam tylko, że średniowiecze się skończyło więc wyjdź z lepianki i przejrzyj na oczy, bałwanie.

 18. I teraz półmózgu się zdziwisz, bo żadnym wyborcom PiSiorów nie jestem :) Ale jeśli już to wolał bym być nim, niż takim jebanym lemingiem jak ty liżącym dupę Tuskowi i innym Niesiołowskim od mirabelek. Patrząc na takich przychlastów jak ty faktycznie można zacząć wierzyć w magię aborcji lub eutanazji.

 19. Nie kłuć się bo to nie ma sensu. W przyszłych wyborach nie możemy dopuścić żeby wygrało ani PO, ani PiS, ani PSL, albo SLD (tfu). A jak znowu sfałszują wybory to ludzie wyjdą na ulicę i będzie rewolucja.

 20. PSL to partia socjalistyczna, jak PiS, PO, SLD co oni zmienią ? nic ..tylko socjale i podatki im w głowie, a klucz w wolnym rynku i tylko w ograniczonych podatkach do minimum. Wiesz po co są te socjale? żeby można było podkradać kasę…a potem brakuje na wszystko

 21. Rafał Jerzy Nowak Nie znajduje komentarza bardziej odpowiedniego niż "DEBIL". Nie mam już siły do takich ludzi… a raczej nieoświeconych dzieci wodzących wzrokiem i podążającym za wszystkim co podadzą. Takim ludziom to można pokazać gówno, i powiedzieć że to czekolada… zjedzą ze smakiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ