UDOSTĘPNIJ

Twój Ruch ? partia, której przewodniczącym i pomysłodawcą jest Janusz Palikot ? w ostatnim sondażu przeprowadzonym na początku listopada przez CBOS zanotowała trzyprocentowe poparcie(3%). Innymi słowy ?Twój Ruch?, formacja która mieni się jako postępowa, europejska i otwarta lewica znalazła się pod 5% progiem wyborczym.

Tak małe zaufanie społeczne dla Partii Janusza Palikota może dziwić, zważywszy na fakt, że w 2011 roku jego partia, funkcjonująca wtedy pod inną nazwą, otrzymała poparcie rzędu 32,2% – tyle tylko, że w zakładach karnych i aresztach śledczych. Czy Januszowi Palikotowi i jego ?tolerancyjnym? przyjaciołom wojującym o równość grozii niebyt polityczny? Myślę, że tak. Ostatni sondaż CBOS jasno pokazuje, że skrajnie lewicowe poglądy, głoszone przez feministki, transwestytów, homoseksualistów i ateistów nie cieszą się szczególnym poparciem wśród Polaków.

Biorąc pod uwagę niedawną wypowiedź Janusza Palikota : ?Dziś przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości?, tak słaby wynik specjalnie mnie nie dziwi.

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że środowisko Janusza Palikota to środowisko, które w sposób jawny walczy z polską tradycją i historią. To nie kto inny jak posłowie ówczesnego Ruchu Palikota chcieli zdjąć z sali plenarnej Sejmu krzyż, podarowany przez mamę błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. To nie kto inny jak posłowie ówczesnego Ruchu Palikota zbojkotowali minutę ciszy dla Żołnierzy Wyklętych i ostentacyjnie opuścili salę obrad. Przykra jest sytuacja, w której polscy parlamentarzyści zasiadający w polskim Sejmie nie potrafią znaleźć minuty ciszy dla Polaków, którzy oddali życie na ołtarzu Ojczyzny. Przykre, ale prawdziwe. 

 

źródła :

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/543231,Palikot-Polacy-musza-wyrzec-sie-polskosci

http://wpolityce.pl/wydarzenia/16159-wybory-w-wiezieniach-wygrala-po-z-wynikiem-356-proc-drugi-rezultat-osiagnal-ruch-palikota-322-proc

http://www.rp.pl/artykul/831983.html

http://wpolityce.pl/wydarzenia/16159-wybory-w-wiezieniach-wygrala-po-z-wynikiem-356-proc-drugi-rezultat-osiagnal-ruch-palikota-322-proc http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14960037,Najnowszy_sondaz_CBOS__PiS_tuz_przed_PO_i_mocne_SLD.html

http://ocdn.eu/images/pulscms/YzM7MDYsMWUwLDE2OA__/d3cbffb3172f2b1f8d79c9205c62450e.jpg

 

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSprawdzona frekwencja piątkowej demonstracji
Następny artykułOgień gaś ogniem
członek Forum Młodych PiS, antykomunista, słuchacz Radia Maryja, fan kryminałów Marka Krajewskiego.

Zobacz również