UDOSTĘPNIJ
screen TVN24

W pewnym momencie cały kraj był przekonany, że Jarosław Kaczyński zastąpi Beatę Szydło na stanowisku premiera RP. Pierwotnie taki był plan. Co jednak spowodowało, że Jarosław Kaczyński nie został szefem rządu? O wstrząsającej przyczynie mówi jego przyjaciółka. 

Jarosław Kaczyński i Jadwiga Staniszkis znają się bardzo długo, gdyż przez lata byli bliskimi przyjaciółmi. Spekulowano nawet o gorącym romansie między tymi ważnymi figurami na polskiej scenie politycznej. Nie da się ukryć, że Staniszkis zna sekrety prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Od jakiegoś czasu, dzieli się nimi z mediami. Tym razem jednak ujawniła dość mocno skrywaną przez PiS tajemnicę.

Najpierw Staniszkis stwierdziła, że Jarosław Kaczyński wcale nie unika odpowiedzialności i nie to jest powodem, dla którego premierem został Mateusz Morawiecki. Kaczyński ma być zmęczony i smutny oraz zażenowany walką o schedę po jego politycznym dziedzictwie.

 – Jest zmęczony. Obserwuje tę walkę między tymi, którzy chcą rządzić, być jego następcami. Trochę to reżyseruje, ale jest zmęczony, smutny, widać że szuka momentu, kiedy będzie mógł się wycofać z tego wszystkiego, bo go to coraz mniej bawi – powiedziała prof. Staniszkis Monice Olejnik w TVN24.

Tym samym Staniszkis zapowiedziała, że Kaczyński będzie starał się odejść z polskiej polityki! To absolutnie wstrząsająca wiadomość i o tyle wiarygodna, że trudno oskarżać jego bliską przyjaciółkę i dawną stronniczkę PiS o kłamanie na niekorzyść Kaczyńskiego. Zniknięcie ze sceny tak ważnej figury jak Kaczyński, na pewno spowoduje niemałą rewolucję.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również