UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/andrzejduda / facebook.com/kubawojewódzki

Kuba Wojewódzki skomentował wybór córki prezydenta Andrzeja Dudy, Kingę, przez pismo dla mężczyzn „CKM” na jedną z najseksowniejszych Polek. Showmen z typową dla siebie ironią wyjaśnia w jaki sposób córka głowy państwa trafiła na listę.

Kinga Duda naturalnie budzi zainteresowanie mediów, w przypadku bycia córką prezydenta w dzisiejszych czasach jest to nieuchronne. Dotychczas interesowały się nią głównie tabloidy i pisma typowo kobiecie. Teraz jednak córka pierwszej pary trafiła do rankingu najseksowniejszych Polek magazynu dla mężczyzn – CKM.

 Córkę prezydenta ulokowano na piątym miejscu (spośród 50). Jak czytamy w „uzasadnieniu” doceniono w niej „fenomenalne nogi” oraz to, że często można ją spotkać w najpopularniejszych warszawskich klubach.

Do tego faktu odniósł się popularny showmen, Kuba Wojewódzki, który w typowy dla siebie sposób wyjaśnia jak Kinga Duda znalazła się w top najseksowniejszych Polek.

 – Pismo „CKM” opublikowało ranking najbardziej seksownych Polek. Na pierwszym miejscu modelka Sandra Kubicka. Co ciekawe, na piątym – Kinga Duda. Od czasu, kiedy tata nocą tweetuje z „dziką foczką” czy „ruchadłem leśnym”, zrobiło się jakby bardziej sexy – pisze Wojewódzki w „Polityce”.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: polityka

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSetki tysięcy za całkowitą ochroną życia
Następny artykułEURO’16: Mistrz marketingu. Fryzjer obcina za darmo, ale jest jeden warunek
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również