UDOSTĘPNIJ
fot. Max Pixel

Mówi się, że dostęp do internetu uczynił ludzi ekshibicjonistami. Zazwyczaj jednak w mediach społecznościowych dzielimy się wyselekcjonowanymi skrawkami naszej intymności. Tymi, które pokazują nas w dobrym świetle. Nowa moda w internecie zaczyna odwracać ten trend.

#przerywamymilczenie – pod tym tagiem na Twitterze znajdziemy nawet najintymniejsze wyznania Polaków. W większości piszą oni o rzeczach, których nikt by się po nich nie spodziewał. Odkrywają przed resztą internautów swoje słabości i lęki.

– Boje się jeść fast foody bo mam wrażenie że wszyscy się patrzą i mówią „boże nie dość że gruba to jeszcze je” – napisała jedna z internautek.

Od dwóch lat jestem czysty od narkotyków i przestałem nałogowo pić. Jestem żywym przykładem, że z tego można wyjść – przyznał inny internauta.

Tag #przerywamymilczenie zdobywa coraz większą popularność na polskim Twitterze. Warto przejrzeć część oznaczonych nim wpisów i uświadomić sobie, z jakimi problemami zmagają się niektórzy ludzie. Mogą one zachęcić do napisania własnego wyznania.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również