UDOSTĘPNIJ
fot. youtube

Coraz więcej nagrań z ostatnich nawałnic jakie nawiedziły południowe Niemcy pojawia się w sieci. Obraz jaki przedstawiają jest przerażający, woda porywa wszystko co staje na jej drodze. Kilka osób straciło życie. 

Południowe Niemcy od niedzieli wieczór są nawiedzane przez potężne nawałnice, w wyniku których ulice miast Bawarii oraz Badenii-Wirtembergii przeradzają się w ogromne, rwące rzeki.

Przerażający kataklizm to wynik potężnych nawałnic, podczas których na metr kwadratowy spadło ponad 70 litrów wody w ciągu godziny. W wyniku kataklizmu życie straciło już co najmniej trzy osoby, w tym strażak podczas pełnienia służby. Dziesiątki osób oraz ratowników zostało rannych.

W sieci natomiast pojawia się coraz więcej nagrań, na których widać jak pędząca z ogromną prędkością woda porywa wszystko na swojej drodze, włącznie z ciężkimi wozami służb ratunkowych.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolityk PiS krytykuje Tuska. Zganił go rzecznik prezydenta Dudy
Następny artykułZwolennicy Kowalskiego obrażali papieża. Będzie zawiadomienie do prokuratury
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również