UDOSTĘPNIJ

W sieci pojawił się film, na którym kierowca przejeżdża przez Detroit. Nagrane sceny ukazują gangsterskie porachunki oraz prostytucję obecną na ulicach miasta. Poniżej zamieszczony jest film z przejazdu.

Detroit jest amerykańskim symbolem upadłego miasta. W okresie swojej świetności był zamieszkiwany przez blisko dwa miliony osób, obecnie mieszka tam jedynie siedemset tysięcy. Oprócz tego znaczącą część mieszkańców stanowią Afroamerykanie, aż 86%. Większość miasta składa się z niezamieszkałych budynków.

Na zamieszczonym filmie kierowca przejeżdża główną ulicą, która w dużej części jest okupowana przez uliczne gangi. Następnie kieruje się do najstraszniej dzielnicy. Po drodze mija ludzi urządzających ogniska na ulicy. Gdy dojeżdża do bardziej zamieszkałej części, na ulicy widać stojące prostytutki. Film kończy się pod sklepem alkoholowym. Dochodzi tam do kłótni grupy osób, która po chwili zostaje przejechana przez samochód nadjeżdżający spoza kadru.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł12-latek odpowiedzialny za masakrę w Turcji. Dziesiątki zabitych, mnóstwo rannych
Następny artykułTyle zarobili polscy medaliści z Rio
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również