UDOSTĘPNIJ

Na temat końca świata krąży wiele teorii. Od zarania dziejów pojawiają się ludzie, próbujący datę zniszczenia Ziemi przewidzieć. Jak dotąd wszystkie przepowiednie okazały się nieprawdziwe. Ta najnowsza, pochodząca z Rosji, zdaje się mieć jednak sporą rzeszę zwolenników. 

Rosyjskie media poinformowały, że koniec ludzkości nastąpi 19 sierpnia, czyli dziś. Makabryczna przepowiednia pochodzi z przełomu wieków XIX i XX, gdyż wtedy żyła jej autorka – Matrona Moskiewska, święta Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego.

Kobieta rzekomo przewidziała wybuch II wojny światowej i zwycięstwo w niej Armii Czerwonej. Wedle tego, co przekazała Matrona, koniec świata nastąpić ma tuż po zachodzie słońca. Początek Apokalipsy zwiastować ma ogromna chmura, która pojawi się nad Kalifornią w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ TAKŻE – Mieszkańcy byli w szoku. Nad miastem zobaczyli „Rękę Boga” (foto)

Najgłośniejsze przewidywania daty końca świata dotyczyły lat 2000 i 2012. W tym drugim roku dojść miało do wielkiego kataklizmu. Na przepowiedni i jej treści skupił się nawet hollywoodzki hit pt. „2012”. Jak widać ziemia dalej istnieje i wszystkie przepowiednie okazały się nieprawdziwe. Co stanie się tym razem, nie wiadomo.

Matrona Moskiewska

wrealu24.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również