UDOSTĘPNIJ
Fot. Twitter/Grażyna Szapołowska

Związki w świecie celebrytów bardzo często zaskakują swoją nietrwałością i kruchością. Niektóre gwiazdy decydują się także wielokrotnie rozstawać, aby jakiś czas później ostatecznie znów do siebie wracać. Najnowsze wyznanie słynnej polskiej aktorki dotyczące miłości i poczucia stabilizacji okazało się naprawdę przełomowe, doprowadzając jednak do rozpaczy tysiące jej wiernych fanów.

Grażyna Szapołowska trzykrotnie wchodziła już w kolejne związki małżeńskie. Żaden z nich nie okazał się jednak wystarczająco zadowalający, aby została w nim na dłużej. Artystka spotyka się więc obecnie z producentem i biznesmenem, Erykiem Stępniewskim.

Chociaż związek ten od początku był niezwykle burzliwy, para wreszcie zdecydowała się podjąć bardziej konkretne, poważne decyzje. Zwierzeniem na ten temat podzieliła się sama Szapołowska w jednym z wywiadów.

– Informacje o naszych problemach to był zabieg promujący film z moim udziałem. Specjalnie je podsycałam, bo skandal napędza rozgłos. (…) Podczas jednego ze wspaniałych i pełnych upojnych chwil wyjazdów zaczęliśmy myśleć o ślubie. Dojrzeliśmy. Gdzie i kiedy? Jeszcze nie wiemy. Na pewno już do tego bliżej niż dalej – zdradziła Szapołowska, czym zadziwiła tysiące swoich fanów, kolejny raz łamiąc serca ich męskiej części.

Te zdjęcia dzieci ze ślubów BAWIĄ DO ŁEZ!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również