UDOSTĘPNIJ

Wczoraj pisaliśmy o islamskim napastniku, który zaatakował komisariat raniąc nożem trzech policjantów. Dziś mamy kolejne informacje z Francji. 

Tym razem we francuskim mieście Dijon, kierowca wjechał na chodnik i zaczął rozjeżdżać przechodniów. 15 osób zostało rannych, dwie są w stanie krytycznym. Świadkowie donoszą, że kierowca krzyczał „Allah Akbar”.

Islamista jechał po chodniku przez półtora kilometra. W samochodzie oprócz niego było też dwóch pasażerów. Prowadzący został zatrzymany przez policję, jednak jego towarzysze zdołali uciec. Sprawca ma 40 lat i był leczony psychiatrycznie.

Świadkowie zdarzenia przyznają, że były to sceny „jak z horroru”.

Francuskie MSW zbada, czy mężczyzna był powiązany z organizacjami terrorystycznymi. Jednocześnie prokuratura podała, że otwarto śledztwo w kierunku zamachu islamistycznego.

źródło: sfora.pl

15 KOMENTARZY

  1. To byl zamach, jak wszystkie one, muzulmanina i nie pieprzcie w kolko, glupie pismaki o jakichs tam zamachach "islamistycznych", bo caly, bez wyjatku Islam, wypowiedzial wojne reszcie swiata. Jak sie wpuszcza smiertelnego wroga do domu, to nie ma sie co glupio dziwic, gdy nas morduje.

  2. To nie USA. Ale i tam, choc ja ludzie maja, muzulmanie zagarniaja ich jak owieczki. To coz sie dziwic rozmiekczonej strachem przed Islamem i pozbawinoej mlodziezy Europie mloda generacja zostala tutaj niemal doszczetnie wymordowana w lonach swych "matek"-morderczyn ? Oni tego w zasadzie nie robia, to maja kim walczyc. C'est la vie ! – Takie jest zycie !

  3. To nie USA. Ale i tam, choc ja ludzie maja, muzulmanie zagarniaja ich jak owieczki. To coz sie dziwic rozmiekczonej strachem przed Islamem i pozbawinoej mlodziezy Europie mloda generacja zostala tutaj niemal doszczetnie wymordowana w lonach swych "matek"-morderczyn ? Oni tego w zasadzie nie robia, to maja kim walczyc. C'est la vie ! – Takie jest zycie !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ