UDOSTĘPNIJ

W 2011 r. Platforma Obywatelska Platforma Obywatelska wypuściła spot, który miał na celu zniechęcenie wyborców do Prawa i Sprawiedliwości. 

Główną postacią spotu był legendarny już pan Andrzej, który groził, że trzeba uderzyć Komorowskiego lub Donalda Tuska w łeb. Następnie w spocie wrzeszczy pod krzyżem, że „nienawidzi ich”. Pan Andrzej faktycznie udawał przeciwnika władzy.

Podczas majówki pan Andrzej spotkał się z prezydentem Komorowskim i serdecznie się z nim uściskał. To dosyć podejrzane, w końcu 4 lata temu groził, że należy dać mu w łeb.

Pan Andrzej pojawia się na różnych manifestacjach, według wielu jest prowokatorem. Był na platformie z Januszem Palikotem i Ryszardem Kaliszem podczas Parady Równości, a następnie został wyrzucony z tegorocznej pikiety Kobiet dla Narodu. Wcześniej był czołową postacią podczas głośnych protestów pod krzyżem przed pałacem prezydenckim.

źródło: wpolityce.pl

fot. prezydent.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCelebryci znów w grze. Pekay popiera Korwina, Pudzian Kukiza, Małysz z Komorowskim
Następny artykułMarian Kowalski bardzo ostro w TVP Info „Ta rozmowa jest żałosna” (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również