UDOSTĘPNIJ
fot. wikipedia/youtube

Jak poinformował rzecznik warszawskiej prokuratury zostało wszczęte z urzędu śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Polski Andrzeja Dudy oraz prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego przez biznesmena Zbigniewa Stonogę. 

Do spraw jakie toczą się przeciwko Stonodze dojdą kolejne dwie. Tym razem o publiczne znieważenie głowy państwa Andrzeja Dudy oraz oczernianie prezesa największej opozycyjnej formacji politycznej Jarosława Kaczyńskiego.

Chodzi o słowa Zbigniewa Stonogi, który prezydenta Dudę kilka dni temu publicznie nazwał „dupkiem” w kontekście jego apelu o ułaskawienie w wyjątkowym trybie, które nie zostało wysłuchane przez urzędującą głowę państwa.

Drugie śledztwo wszczęte z urzędu przez warszawską prokuraturę dotyczy oczerniania i znieważania prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Stonoga „oskarżył” go o bycie gejem i zapewnił publicznie, że jest w posiadaniu kompromitujących go fotografii. Stonoga wielokrotnie także znieważył publicznie prezesa PiS w publikowanych przez siebie nagraniach i wpisach na portalach społecznościowych.

Sam Stonoga skomentował sprawę stwierdzając, że „jeśli facet bzyka się z facetami to jest gejem i nie widzę w tym nic obraźliwego” a prezydenta Dudy „nie można było obrazić bo sam się obraził oszukując Stonogę i miliony Polaków oraz stając się marionetką zboczonej kaczki”.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: polskie piekiełko

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNie będzie referendum zaproponowanego przez prezydenta Dudę
Następny artykułBędzie protest na pogrzebie b. abp. Wesołowskiego
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również