UDOSTĘPNIJ
fot. kadr z programu "Tomasz Lis Na Żywo" w TVP

Autorski program Tomasza Lisa „Tomasz Lis Na Żywo” masowo traci widzów. Odsłonę nowego sezonu obejrzało o ok. 110 tysięcy osób mniej niż rok temu.

Jak wynika z danych przygotowanych przez Nielsen Audience Measurement pierwsze trzy odcinki nowego sezonu „Tomasz Lis Na Żywo” oglądało średnio 1,66 mln widzów, czyli o około 110 tysięcy mniej niż rok wcześniej.

Jak do tej pory najwięcej widzów zebrał transmitowany 14 września odcinek, w którym zaproszeni goście (Joanna Mucha, Janusz Palikot, Przemysław Wipler i ks. Grzegorz Michalczyk) dyskutowali na temat problemu uchodźców z Bliskiego Wschodu szturmujących granice europejskich krajów.

Mimo masowej „ucieczki” widzów, program Tomasza Lisa wciąż znajduje się na podium popularności w poniedziałkowe wieczory. Ustępuje jedynie pasmu filmowemu, który emituje o tej samej porze telewizja Polsat. Na trzecim miejscu znajdują się natomiast programy telewizji TVN „Top Model” i „Na językach”.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: wirtualnemedia.pl/wp.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolacy z zakazem wjazdu na Ukrainę, bo „sprzyjają terroryzmowi”
Następny artykułNiemcy: Islamscy imigranci pobili chrześcijańskiego uchodźcę. Poszło o krzyż
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również