UDOSTĘPNIJ

Jak twierdzi prezydent Duda, jego propozycje z okresu kampanii wyborczej nie były obietnicami wyborczymi, tylko umową ze społeczeństwem, którą będzie chciał realizować.

– To nie były tylko obietnice. To była moja umowa zawarta z polskim społeczeństwem, z moimi rodakami, z moimi współobywatelami Rzeczypospolitej. Jeżeli zostałem wybrany, to znaczy, że treść tej umowy odpowiadała oczekiwaniu większości polskiego społeczeństwa, a moim obowiązkiem jest tę umowę zrealizować. Jestem prezydentem Rzeczypospolitej i zrobię wszystko, żeby ta umowa została zrealizowana – mówił prezydent.

Najbardziej kontrowersyjnymi pomysłami prezydenta Dudy było cofnięcie wieku emerytalnego oraz 500 zł dopłaty na każde dziecko w rodzinach najbiedniejszych jak również każde inne począwszy od drugiego w rodzinach o średnim dochodzie.

Prezydent twierdził, że rozwiązanie jest konieczne, choćby dlatego, że w Polsce są dzieci niedożywione. Wielu Polaków odebrało te słowa jako obietnice wyborcze.

źródło: gazeta.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNajpierw Sycylia, teraz Floryda – czyli wyjazdy pracowników ZUS
Następny artykułStonoga w szpitalu? „Serce nie wytrzymało”
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również