UDOSTĘPNIJ
fot. prezydent.pl

Wizytujący w Norwegii prezydent Andrzej Duda podczas konferencji prasowej z norweską premier wypowiadał się na temat współpracy pomiędzy Polską a Norwegią. Niektóre media wprowadziły w błąd czytelników, przekonując że prezydent zaliczył wpadkę. Jednak jak wskazali nasi czytelnicy, żadnej wpadki nie było.

Jak przekonuje jeden z polskich dzienników, prezydent Duda miał powiedzieć podczas konferencji: „bardzo byśmy chcieli, aby relacje pomiędzy Polską a państwami bałtyckimi zostały podniesione na poziom strategiczny”. 

Nasi czytelnicy zwrócili jednak uwagę, że prezydent powiedział w rzeczywistości całkiem coś innego.

Jak można zobaczyć na stronie TVP Parlament gdzie znajduje się nagranie ze wspomnianej konferencji prasowej, prezydent nie mówił nic o „państwach bałtyckich”.

 – Bardzo byśmy chcieli, aby relacje pomiędzy Polską a Norwegią i pomiędzy Polską a państwami nordyckimi zostały podniesione na poziom strategiczny – mówi prezydent w ok. 8 minucie konferencji prasowej.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tvp parlament

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMamy film z zatrzymania mężczyzny, który podłożył bombę we Wrocławiu (video)
Następny artykułFundacja Wałęsy pozwana na 700 tys. złotych
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również