UDOSTĘPNIJ
fot. instagram.com/mmkaczynska/

Marta Kaczyńska, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Między innymi prowadzi profile na Instagramie i Facebooku, gdzie wrzuca liczne zdjęcia swoich dzieci, zwierząt lub przyrody.

Tym razem jednak zaszalała. Po tym, jak media obiegło nagranie jej stryja Jarosława Kaczyńskiego z wypowiedzią z 1991 roku, ona postanowiła to wykorzystać. Zrobiła tzw. screenshot z nagrania i opublikowała w formie zdjęcia.

– Moim zdaniem bardzo stylowe okulary – podpisała hitowe zdjęcie Kaczyńska.

Jak Bond czy jak Elvis?

Jej komentarz pięknie uwieńczył dzieło. W tym momencie prezes PiS prezentuje się jak James Bond. Albo też jak Elvis Presley, jak twierdzą komentatorzy na Facebooku.

Fani Marty Kaczyńskiej niekoniecznie się zgadzają z jej opinią. Część z nich twierdzi, że pojęcie „stylowe” nie najlepiej pasuje do wyglądu prezesa partii rządzącej. Inni ironizują, nazywając uwiecznioną na zdjęciu postać „Jarcos”.

Jeszcze inni zwracają uwagę, że stylowe te okulary owszem – były – w latach 80. Nie należy się tym jednak szczególnie mocno martwić. Wiadomo wszakże, że moda ma to do siebie, że wraca i zatacza kręgi, więc może „Jarcos” będzie jeszcze miał okazję powrócić do swojej dawnej stylówki.

fot. facebook.com/marta.kaczynska.54

Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również