UDOSTĘPNIJ

Firma New World Wealth opublikowała właśnie przerażające statystyki. Okazuje się, że rodzimi Niemcy mają serdecznie dosyć sytuacji w swoim kraju. Najbogatsi z nich masowo wyjeżdżają z ojczyzny. Badania nie pozostawiają złudzeń – tak źle nie było jeszcze nigdy.

Tylko w 2016 roku aż 4 tys. niemieckich milionerów zdecydowało się na opuszczenie swojego kraju. To prawdziwy rekord w historii Niemiec. Jak dotąd bowiem niemieckich milionerów przybywało, zamiast ubywać. Co więcej, wielu ściągało z zagranicy, kuszonych prężną gospodarką RFN.

Wszystko zaczęło zmieniać się w momencie zalania Europy falą imigrantów. Większość z nich maszerowała prosto do Niemiec wiedziona wizją lepszego życia. Teraz okazuje się, że to właśnie uchodźcy są powodem, dla którego Niemcy tak bardzo nie chcą pozostać w swoim kraju. Milionerzy widzą, co się dzieje – Niemieckie społeczeństwo ubożeje, co jest mocnym kontrastem dla potęgi gospodarczej kraju.

Już co piąty Niemiec żyje w ubóstwie, a 4 mln obywateli ma długi, z których nie potrafi się wydostać. Bogaci zdają sobie sprawę, że napływ imigrantów tylko tę sprawę pogorszy. Nie mówią tutaj tylko o coraz częstszych atakach terrorystycznych. Doskonale zdają sobie sprawę, że rząd w celu finansowania socjalu, zwiększy podatki i sięgnie do ich kieszeni.

W takim razie gdzie przeprowadzają się najbogatsi Niemcy? Ich najczęstszym celem są Węgry. Co ciekawe, już w 2016 roku magazyn Focus przyjrzał się tej sprawie. Informował wtedy, że aż 80% z Niemców, którzy przenieśli się na Węgry, za główny powód przeprowadzki podaje kryzys migracyjny.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również