UDOSTĘPNIJ

Na ulicach Marsylii drugą noc z rzędu miały miejsce zamieszki z udziałem angielskich kibiców. Tym razem wyspiarze starli się z kibicami reprezentacji Rosji i Francji. 

Jak informowaliśmy wczoraj, w nocy z czwartku na piątek, przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w Piłce Nożnej doszło do starć pomiędzy kibicami reprezentacji Anglii a mieszkańcami Marsylii. Ci pierwsi mieli wykrzykiwać wyznania miłości do terrorystycznej organizacji tzw. Państwa Islamskiego. Więcej o tym można przeczytać tutaj.

Angielscy kibice po raz kolejny wdali się w bójki, jednak tym razem z kibicami innych reprezentacji. Zamieszki, które zaczęły się w dzień, przerodziły się w prawdziwą wojnę na ulicach francuskiego miasta w nocy.

W zamieszkach wzięło udział kilkuset kibiców trzech reprezentacji reprezentacji. Policja była zmuszona to rozpylenia gazu łzawiącego i użycia granatów hukowych. Co najmniej dwie osoby zostały zatrzymane, pięć (w tym trzech funkcjonariuszy policji) odniosło obrażenia.

Na jednym z nagrań widać jednak jak francuscy kibice sprowokowali jedną z grup Anglików.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: daily mail

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMatematyczna prawda warzywna
Następny artykułPolicja ukrywa dane o radykalnym wzroście interwencji domowych po 500+
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również