UDOSTĘPNIJ
źródło: youtube.com/Oli78

To miał być spokojny dzień. Nic nie wskazywało na to, że w wielkanocny poniedziałek w łódzkim Zahir Kebabie dojdzie do prawdziwej bitwy z klientami. Niestety, personel lokalu wyczuwał konflikt w powietrzu, kiedy w barze pojawiło się czterech agresywnych mężczyzn.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Łagiewnickiej w Łodzi. Do jednego z lokali sieciówki Zahir Kebab weszło czterech mężczyzn. Ci już od początku agresywnie zachowywali się w stosunku do personelu. Zamówili jedzenie, ale nie spodobało im się tempo, w jakim jeden z pracowników je robił. W stronę lady poleciały wyzwiska.

– Ty świnio, ty czarnuchu! – krzyczeli mężczyźni

Pracownik z Bangladeszu, w którego stronę kierowane były obraźliwe określenia, w końcu pokazał agresorom środkowy palec. Ten gest rozjuszył napastników. Niemal natychmiast rzucili się na ladę, by przeskoczyć ją i dostać w swoje ręce ciemnoskórego mężczyznę. Nie udało im się, dlatego też w stronę pracowników zaczęli rzucać czym popadnie. W końcu w powietrzu znalazły się krzesła.

Po brutalnym ataku, czterech mężczyzn pośpiesznie opuściło zdewastowany lokal. Zniszczyli sprzęt barowy i ranili jednego z członków personelu w głowę. Całe zajście uchwyciła kamera zamontowana w lokalu, dzięki czemu dwóch z agresorów już udało się złapać kilka ulic dalej od zaatakowanego lokalu. Policja wciąż poszukuje dwóch kolejnych napastników.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również