UDOSTĘPNIJ

Bartosz Kaczmarek, poznański szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej, jest bardzo negatywnie nastawiony do uchodźców. Polityk uważa nawet, że są oni „pasożytami”. 

Tematem zainteresowała się Gazeta Wyborcza. Dziennikarze prześledzili profil Bartosza Kaczmarka i znaleźli tam mnóstwo treści skierowanych przeciwko uchodźcom i muzułmanom.

Mogą tu przywieźć masę pasożytów i nie chce im się pracować. Ci ludzie nie chcą w ogóle podejmować pracy. Myśleli, że przyjeżdżając do Europy, otrzymają domy i pieniądze za nic. Zresztą dalej w to wierzą. Uchodźcy potrafią położyć się na środku drogi i leżeć. To niby błahy problem, ale proszę się postawić w roli właścicieli firm transportowych i kierowców, którzy są przez nich nagminnie nękani – przekonuje Kaczmarek.

Profil polityka SLD jest publicznie dostępny. Obfituje w treści ze stron sprzeciwiających się islamizacji Europy. Kaczmarek udostępniał m.in artykuły na temat „łowcy imigrantów” z Bułgarii i zachwycał się jego działaniami.

Szef poznańskiego SLD boi się muzułmanów, ponieważ uważa, że mogą przynieść Polsce AIDS i inne choroby, gwałty oraz śmierć. Domaga się referendum w sprawie przyjmowania uchodźców.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: GW

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również