UDOSTĘPNIJ

Kampania wskoczyła na 5 bieg i tak już będzie do piątku, do ciszy wyborczej. Dzisiaj sztab Andrzeja Dudy wyemitował bardzo emocjonalny spot wyborczy.

W spocie widzimy rozkrzyczanego prezydenta, który wymachując pięścią nawołuje do tłumu hasła o spychaniu na margines awanturników, przeciwników zgody i puentuje, że nie ma na to zgody.

Widzimy również prowokatora Andrzeja Hadacza, który pokazuje w kierunku zwolenników Dudy środkowy palec, po czym obściskuje się z Komorowskim.

Przedstawione są również wpadki urzędującej głowy państwa: wejście na podest w japońskim parlamencie, transparenty ze słowem „Bul”, wypowiedzi prezydenta o tym, że żyjemy obecnie w złotym okresie dla Polski. Jest też słynna pogawędka z młodym człowiekiem, który żalił się, że jego siostra po 3 latach znalazła pracę za 2 tys. miesięcznie i nie może za to kupić mieszkania w Warszawie – na co prezydent odpowiada by ją zmieniła i wzięła kredyt.

W drugiej części spotu Andrzej Duda przedstawiony jest w otoczeniu swoich zwolenników jako nadzieja na pojednanie narodu.

Oto opisywany spot:

ds, źródło: youtube.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZnany raper atakuje Brauna i Korwin-Mikkego (video)
Następny artykułKorwin-Mikke pozbawiony immunitetu europosła
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również