UDOSTĘPNIJ
fot. youtube.com/jastrzabpost

Była żona Tomasza Lisa, Kinga Rusin, zaliczyła potężną wpadkę. Nie wylogowała się z Facebooka i totalnie się ośmieszyła. 

Rusin na antenie TVN zaapelowała do Polaków, aby ci zmienili swoje podejście do imigrantów przybywających do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

– Kiedyś myśmy musieli prosić o pomoc i znaleźli się tacy, którzy nas przyjęli. Byliśmy kiedyś uchodźcami. Jakaż pamięć ludzka bywa krótka. Kiedy powstała armia generała Andersa w ZSRR na mocy porozumienia Sikorski-Majski była szansą na ocalenie i życie. Przeżycie setek tysięcy ludzi zamkniętych w rosyjskich łagrach. Ale żeby ci ludzie z powrotem trafili do Polski, musieli tak naprawdę prawie okrążyć kulę ziemską. Okazuje się że schronienie 100 tys. ludzi znalazło nie gdzie indziej, tylko w Iranie. Byliśmy kiedyś uchodźcami. I nigdy o tym nie zapominajmy – oświadczyła Rusin w programie śniadaniowym w TVN.

Naturalnie internauci natychmiast zareagowali na wypowiedź celebrytki komentując jej słowa w sieci, a nawet na stronie internetowej stacji.

W reakcji na to, Rusin zamieściła na jednym z portali społecznościowych list – jak przekonuje od swojej wielbicielki.

– Mieszkam w Niemczech od roku jak tu przyjechałam byłam stanowczo na nie w sprawie przyjmowania uchodźców. Dopiero w momencie poznania osobiście tych ludzi zmieniam zdanie. Są życzliwi, pomocni. Naprawdę wspaniali ludzie NORMALNI. O wiele lepsi niż typowy Polak za granicą. Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy nie mieli z nimi do czynienia. Wszyscy komentują ze dostają kasę a nikt nie ma pojęcia jaka tragedię przeżyli uciekając z państwa objętego wojną. Jednego z uchodźców którego poznałam uciekał z Aleppo swoją rodziną żona w ciazy i małym dzieckiem. Szli do Niemiec 7 dni. Żona w 9 miesiącu ciąży tydzień po dojściu do Niemiec urodziła. Jacy oni musieli być zdeterminowani. A Polaków którzy siedzą na socjalu bo im się należy nikt nie widzi a jest ich masa – czytamy w opublikowanym przez celebrytkę liście.

I tu zaczyna być interesująco. To co zobaczyli internauci i wielbiciele Rusin pod tym postem sprawiło, że wszyscy stanęli jak wryci. To po prostu trzeba zobaczyć samemu.

Te zdjęcia Małgorzaty Rozenek zelektryzowały internautów!

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również