UDOSTĘPNIJ

Posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska pomówiła Przemysława Wiplera (KNP). Parlamentarzystka w programie Moniki Olejnik w Radiu Zet powiedziała, iż poseł Nowej Prawicy stał „na czele drugiej falangi i prawie wyrywał futryny”.

Chodziło o wejście do siedziby Państwowej Komisji Wyborczej.

– Z przykrością stwierdzam, że widziałam tam mojego ukochanego posła Wiplera, który jakby w tej drugiej falandze stał na czele i prawie że wyrywał futryny. To się stało jakąś jego specjalnością. 

Tymczasem, w sieci jest nagranie z wejścia posła KNP do siedziby PKW. Widać na nim, że parlamentarzysta po okazaniu legitymacji po prostu wchodzi do budynku przez otworzone dla niego drzwi.

– Panie pośle, zapraszamy – mówi policjant otwierający drzwi.

122 KOMENTARZY

 1. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 2. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 3. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 4. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 5. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 6. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 7. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 8. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 9. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 10. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 11. Posłanka kłamczuszka, jak środki przekazu, których komisją sejmową kieruje. Tak powstają legendy. Za kilka lat Olejnika czy inny Lis przypomną, jak to Wipler stał na czele drugiej falangi i wyrywał drzwi z futryną.

 12. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 13. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 14. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 15. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 16. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 17. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 18. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 19. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 20. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 21. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 22. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 23. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 24. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 25. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 26. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 27. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 28. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 29. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 30. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 31. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 32. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 33. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 34. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 35. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 36. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 37. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 38. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 39. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 40. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 41. PO to dno, PIS to dno, a ciągle "w moim" mniemaniu dostają po około 25% głosów na partię w wyborach – z tych ludzi, którzy głosują oczywiście. Naród ociemniały, łyka zabiegi socjologiczne i manipulacyjne jak leci. Smoleńsk – nic, taśmy prawdy – nic, obecne wybory – …. W nas "młodych" siła i świadomość, ale starsi ciągle chodzą na wybory i głosują, a ich wcale mało nie jest.

 42. Swoja droga Olejnik napewno zna temat. Oczywiscie nie byla laskaw sprostowac swojego goscia jak to ma w swoim zwyczaju… Dziwne nie? Ktos jeszcze uwaza ze Olejnik i caly tvn to sa obiektywne zrodla informacji??

 43. Swoja droga Olejnik napewno zna temat. Oczywiscie nie byla laskaw sprostowac swojego goscia jak to ma w swoim zwyczaju… Dziwne nie? Ktos jeszcze uwaza ze Olejnik i caly tvn to sa obiektywne zrodla informacji??

 44. pani poseł powinna chyba przejść na "zasłużoną" najniższą krajową emeryturę, bo i zdrowie nie te, i postrzeganie rzeczywistości również rozmyte ….pani już dziękujemy, kłamczuszko! bedziesz mogła sobie takie dyrdymały opowiadać w kolejce do lekarza..

 45. Wipler pobił policję , Wipler wyłamuję drzwi z futrynami .Tylko drzwi są i futryny też .Babciu podwójne okulary załóż sobie i publicznie nie gadaj bzdur bo się ośmieszasz ..Pojedz sobie tyle masz jedzenia na stole na spotkaniu z panią Olejnik i brednie opowiadasz a co niektórzy tylko wodę z butelki . .

 46. Wipler pobił policję , Wipler wyłamuję drzwi z futrynami .Tylko drzwi są i futryny też .Babciu podwójne okulary załóż sobie i publicznie nie gadaj bzdur bo się ośmieszasz ..Pojedz sobie tyle masz jedzenia na stole na spotkaniu z panią Olejnik i brednie opowiadasz a co niektórzy tylko wodę z butelki . .

 47. Karol Wyszynski Ogólnie, rozumiem karolku, że nie jesteś Polakiem? Hmm, nie pytam kim, bo odpowiedź sama się nasuwa i pytanie byłoby retoryczne. Odpowiedź płynie zarówno z nieprzyjemnego, atakującego i zajadliwego kontekstu twojej wypowiedzi jak i w sumie z foty.

 48. To mnie właśnie zastanawia nikt nie głosuje na PO, PiS, a maja ciągle najwięcej głosów… no cóż dziwny kraj, dziwne wybory, ale to już zostawmy innym, a co do filmiku, po prostu ręce opadają że tacy ludzie są na takich stanowiskach i kłamią na antenach publicznych, co teraz każdy może sprawdzić jak było…. na jej miejscu to bym się spalił ze wstydu, a postawy Olejnik nawet nie będę komentował, bo jest to durna, tępa i pusta baba, która nie ma własnego zdania w żadnej sprawie, tylko kwacze jak jej powiedzą… powinni dawno ja wywalić na zbity pysk, ale ręka, rękę myje… nie mam pojęcia czemu uczepili się tak tego Wiplera…

 49. Karol Wyszynski . Drogi Panie być Polakiem to dla mnie duma. I każdy Polak który uważa inaczej pluje na swoich przodków, którzy walczyli za to żebyś mógł teraz spokojnie pisać brednie w internecie. Urodziłem się w 88 więc nie znam całego tego burdelu, który panował tu wcześniej. Wiem tyle, że obecna sytuacja (polityczna, ekonomiczna itp.) mnie brzydzi i domagam się zmian. A zmian tych nie zaprowadzą politycy, których gęby przewijają się przez politykę przez całe moje dotychczasowe życie.

 50. Tomasz Saluno Idaszek ciesze sie ,ze podoba ci sie moja fota ;] pewnie ze jestem polakiem a to jest tylko sarkastyczna wypowiedz w stosunku do tego opluwania bez zadnego argumentu, Sam okresliles 50% Polakow jako ciemny narod – to jakim prawem ty mozesz jebac polowe Narodu jako ciemny, idzmy dalej po calosci !!! Przynajmniej sie klocic nie bedzie trzeba ;] ja osobiscie smiem przepuszczac ze mala roznica jest miedzy toba a wyborca PiS.

 51. Karol Wyszynski Karol, twoja fota mi się nie podoba, to po pierwsze. Miałem na myśli to, że śmiem dość odważnie sądzić, ale jednak sądzę – iż dobrze byłoby gdybyś sprawdził pochodzenie rodziny… Co do argumentów, dają je sami politycy, sami przeciw sobie, każdego dnia. Nie połowę narodu, tylko jedną czwartą, bo pisałem o 50% tych którzy faktycznie oddawali głosy. Z poziomu twoich wypowiedzi wnioskuję, że jesteś niedojrzałym emocjonalnie gówniarzem :) co potwierdzasz dobitnie w każdym kolejnym komentarzu. Porównując mnie do hahahaha dobre :) kogoś obstającego za PIS, odbieram informację zwrotną, że jesteś człowiekem biorącym udział w walce PO/PIS co stawia cię na poziomie niestety przyg*upa – w mojej prywatnej ocenie, do czego mam prawo. Zareagowałeś z taką zjadliwościa na negatywny komentarz o PO, że to aż zabawne :D Szczerze zabawne. Rób sobie te swoje zdjęcia i żyj sobie jak tylko masz ochotę. A najlepiej, zabieraj się i jedź "do siebie". Mam robotę, a musze wytykać przygłupizm, człowiekowi który i tam nie załapie, ale ew. odpiszę kolejna głupotą. Ech. Internety.

 52. Pewnie, że tak! W końcu to tzw. "nieśmiertelny", którego nie imają się nawet policyjne kule! Co zatem ktoś taki jak "Super Wipler" może zrobić ze zwykłymi drzwiami? Proszę jednak Szanowną Panią o wyrozumiałość. Pan Przemysław "Nieśmiertelny" Wipler nie chciał wcale wyrwać tych drzwi a jedynie delikatnie je otworzyć. Chwycił tylko za klamkę a one same odskoczyły wraz z futryną. Proszę zrozumieć, że Pan Wipler ma po prostu super siłę i nie należy z tego powodu od razu robić z niego chuligana i wandala. Gdyby chciał to mógł wejść ze strony wolnej forsując ścianę w wybranym przez siebie miejscu. Ponieważ jednak skorzystał z drzwi to świadczy to o tym, że intencje miał jak najbardziej uczciwe. Szanowna Pani – proszę sobie przypomnieć osławioną "politykę miłości" Pani partii. Czy tak ma to wyglądać aby dokuczać w tak złośliwy sposób posłowi partii opozycyjnej? Jestem przekonany, że otwierał te drzwi maksymalnie delikatnie a poza tym najwyraźniej montował je jakiś kiepski fachowiec i to z byle jakich materiałów. Tutaj kłania się polityka procedur przetargowych wynikających z ustawy oraz wybór najtańszej oferty, która jak widać, nie zawsze jest ofertą najlepszą…

 53. Pewnie, że tak! W końcu to tzw. "nieśmiertelny", którego nie imają się nawet policyjne kule! Co zatem ktoś taki jak "Super Wipler" może zrobić ze zwykłymi drzwiami? Proszę jednak Szanowną Panią o wyrozumiałość. Pan Przemysław "Nieśmiertelny" Wipler nie chciał wcale wyrwać tych drzwi a jedynie delikatnie je otworzyć. Chwycił tylko za klamkę a one same odskoczyły wraz z futryną. Proszę zrozumieć, że Pan Wipler ma po prostu super siłę i nie należy z tego powodu od razu robić z niego chuligana i wandala. Gdyby chciał to mógł wejść ze strony wolnej forsując ścianę w wybranym przez siebie miejscu. Ponieważ jednak skorzystał z drzwi to świadczy to o tym, że intencje miał jak najbardziej uczciwe. Szanowna Pani – proszę sobie przypomnieć osławioną "politykę miłości" Pani partii. Czy tak ma to wyglądać aby dokuczać w tak złośliwy sposób posłowi partii opozycyjnej? Jestem przekonany, że otwierał te drzwi maksymalnie delikatnie a poza tym najwyraźniej montował je jakiś kiepski fachowiec i to z byle jakich materiałów. Tutaj kłania się polityka procedur przetargowych wynikających z ustawy oraz wybór najtańszej oferty, która jak widać, nie zawsze jest ofertą najlepszą…

 54. Znam tą Katarasinską. Widywałem ją pijaną w sztok w obecności całej tej "śmietanki" PO imprezach. Ludzie w PO są właśnie takiego pokroju. Dorobili się na wyzysku i lewiźnie. Traktują innych jak śmieci…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ