UDOSTĘPNIJ

Po dłuższej przerwie polski parlament wznowił swoje prace. Do swojej aktywności powrócili także posłowie opozycji, w tym Sławomir Nitras z PO, który ostatnio odgrywa w Sejmie rolę dziennikarza. Wrzucił właśnie do sieci nagranie, na którym gania za ochroniarzem prezesa PiS. 

Jeden z najaktywniejszych posłów opozycji podczas protestów w Sejmie, Sławomir Nitras nie zaprzestaje sprawdzać – jak sam przekonuje – przestrzegania prawa i regulaminu sejmowego przez obóz władzy.

Do sieci wrzucił własnie nagranie, na którym najpierw wypytuje stojącego w kuluarach mężczyznę o to kim jest i jakim prawem tu wszedł, a potem goni za nim po sejmowych korytarzach. Jak się okazało, wypytywanym przez Nitrasa mężczyzną był prywatny ochroniarz lidera obozu władzy Jarosława Kaczyńskiego.

 – Nie szukam na siłę sensacji, ale w kuluary nie mają prawa wchodzić osoby postronne. Prywatni ochroniarze posłów nie maja prawa tam wchodzić z cała pewnością. Poseł Kaczyński jest tylko posłem. Czy ten pan ma broń pozostaje kwestia niewyjaśnioną – napisał na swoim Facebooku poseł PO.

W pewnym momencie zjawił się sam Jarosław Kaczyński, który skomentował zachowanie posła Platformy Obywatelskiej.

 – Czy aby Pan jest przy zdrowych zmysłach? – spytał rozgoryczony Jarosław Kaczyński.

 

 

Nie szukam na siłę sensacji, ale w kuluary nie mają prawa wchodzić osoby postronne. Prywatni ochroniarze posłów nie maja prawa tam wchodzić z cała pewnością. Poseł Kaczyński jest tylko posłem. Czy ten pan ma broń pozostaje kwestia niewyjaśnioną.

Opublikowany przez Sławomir Nitras na 25 styczeń 2017

 

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również