UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Adrian Grycuk / Klapi

Polityk Prawa i Sprawiedliwości na jednym z portali społecznościowych pochwalił „dobrą zmianę”, przypisując jej zasługi m.in. w tym, że zanotowano w tym roku mniej rozwodów i więcej narodzin.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Dominik Tarczyński, który zasłynął już wielokrotnie w mediach z powodu swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i teorii, po raz kolejny wywołał poruszenie w sieci.

Tym razem polityk obozu władzy pochwalił „dobrą zmianę” i przypisał jej zasługi w kontekście zmniejszenia się odsetka rozwodów w Polsce i jednocześnie wzrostu narodzin i zawieranych ślubów.

Tarczyński powołał się przy tym na dane opublikowane przez Główny Urząd Statystyczny, który przedstawił raport za pierwsze półrocze tego roku (w tym roku urodziło się o 10 tys. dzieci więcej, orzeczono o 3,5 tys. mniej rozwodów a 5,2 tys. par więcej niż rok temu wzięło ślub).

c027a666483eb4b7c5f278f21f53066c,641,0,0,0

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKuchciński: Powstanie Warszawskie uchroniło Niemcy przed komunizmem
Następny artykułKrakowscy restauratorzy zawiedzeni ŚDM
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również