UDOSTĘPNIJ
fot. pixbay.com/wikipedia.org/Rob Macklem

Jeden z największych portali pornograficznych opublikował statystyki strony z okresu igrzysk olimpijskich. Wynika z nich, że tysiące osób, które odwiedziły brazylijską stolicę, myślało nie tylko o sportowych zmaganiach.

Administratorzy strony sprawdzili liczbę wejść z Rio. Podczas igrzysk ruch wzrósł o 10 procent. Największą liczbę wejść odnotowano drugiego dnia zmagań sportowych. Jednak walka o medale podgrzała atmosferę również w innych zakątków świata.

Bardzo intensywnie wpisywano w wyszukiwarkę hasła związane z olimpiadą. Szukanie wyników z hasłem „Rio” wzrosło o ponad 200 procent, a „olimpiada” czy „olimpijczyk” wpisywano 27 razy częściej niż normalnie. Najczęściej wpisywano frazy: „nude Olimpics”, „Olimpics” i „sex Olimpics”.

Okazało się także, że konkretne dyscypliny sportu stały się bardziej popularne. Piłka nożna, siatkówka i pływanie stały się cztery razy częściej wyszukiwane niż normalnie. Również gimnastyka odnotowała poważny wzrost. Nie można oceniać gustów, natomiast z erotyką powiązano też podnoszenie ciężarów i maraton.

– Zaskakujące wyszukiwania, nawet dla nas – komentuje Pornhub.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

wk źródło: o2.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKoszmarny efekt dopalaczy. Nastolatek zachowuje się jak w filmie Egzorcysta (18+ video)
Następny artykułUSA: Wysoka kara za zabicie policyjnego psa. Mężczyzna 45 lat spędzi za kratkami
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również