UDOSTĘPNIJ
fot. facebook/popekmonster

Być może już niebawem Piotr Liroy-Marzec nie będzie jedynym raperem w polskim parlamencie. Ekscentryczny muzyk i zawodnik MMA Popek nosi się z zamiarem startu w wyborach parlamentarnych. Samozwańczy „Król Albanii” wybrał już nawet ugrupowanie, z ramienia którego postara się o elekcję.

O starcie celebryty w wyborach parlamentarnych mówiono już od kilku tygodni, jednak wielu osobom wydawało się, że to kolejny dowcip bądź fanaberia kontrowersyjnego rapera. Okazało się jednak, że Popek o karierze politycznej myśli całkiem poważnie. Niedawna wizyta na festynie organizowanym przez partię Wolność Janusza Korwin-Mikkego była nieprzypadkowa, gdyż to właśnie z listy tego ugrupowania gwiazdor wystartuje w wyborach.

W wywiadzie dla mma.pl Popek potwierdził, że nosi się z zamiarem rozpoczęcia kariery politycznej i zdradził, że to właśnie Wolność postara się wykorzystać jego popularność.

– Na pewno kandyduje z partii Wolność, ale na kogo kandyduje to się dowiecie później – oznajmił Popek w rozmowie z portalem mma.pl.

Do porozumienia pomiędzy Januszem Korwin-Mikkem a celebrytą doszło w Częstochowie podczas wspomnianego festynu partii Wolność. Przewodniczący ugrupowania nie zdradził wówczas dziennikarzom swoich planów co do Popka.

– Jeżeli któryś okręg zdecyduje się na przyjęcie na listy pana Popka, to pan Popek będzie kandydatem partii Wolność do Sejmu – mówił enigmatycznie w wywiadzie dla mma.pl.

Internetowy splendor i rozpoznawalność Popka z pewnością przydadzą się Wolności, która w ostatnich sondażach notuje fatalne wyniki, znajdując się znacznie poniżej progu wyborczego.

Źródło: mma.pl

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również