UDOSTĘPNIJ

Wynajęcie polskiej modelki na dziką orgię arabskiego szejka, podczas której będzie konsumować kał i da się obsikać, nie jest tak trudne jak by się mogło wydawać. Wystarczy mieć 25 tysięcy dolarów.

Serwis TagTheSponsor uderzający w modelki reklamujące się poprzez Instagram, zorganizował prowokację, która wzburzyła polską sieć. Podając się za arabskich szejków, zorganizowali towarzystwo z Polski. Dziewczyny potwierdziły chęć udziału w dzikiej orgii, której elementem miała być koprofilia.

Koprofilia, to zjadanie oraz kontakt z kałem własnym lub partnera podczas seksu. Chodzi między innymi o smarowanie ciała, wypróżnianie się na klatkę piersiową oraz konsumpcja. U niektórych jest źródłem podniecenia seksualnego.

Wysoki zarobek i impreza na jachcie przekonały dziewczyny, które za pośrednictwem osoby negocjującej stawki, zgodziły się na towarzyszenie arabskim szejkom i udział w orgiach.

Organizatorzy prowokacji z TagTheSponsor podali się za osoby przygotowujące towarzystwo dla mężczyzn z rodziny królewskiej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy będą spędzać czas w Saint Tropez. Zabawa miała trwać 5 dni.

Z opublikowanej w sieci rozmowy w języku angielskim wynika, że polskie modelki są gotowe na wszystko. Chodzi tylko o pieniądze i dyskrecję. Część z dziewczyn wymienionych w rozmowie zapowiada, że to wszystko są pomówienia i zapowiadają pozwy sądowe. Nie wiadomo czy prowokacja jest prawdziwa, natomiast miliony internautów na pewno dały się przekonać Tag The Sponsor.

źródło: dziennik.pl

fot. TagTheSponsor

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKomorowski czyli szaman nudy, ikona obciachu, boss lemingów przemawia, zieeew… na własnej konwencji.
Następny artykułRajd na bolszewików, powstanie I Ukraińskiej Powstańczej Armii
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również