UDOSTĘPNIJ

Zniesienie wiz do Turcji dla Polaków może mieć tragiczne konsekwencje. Niebawem tureckie władze będą domagały się od Polaków tego samemu, co może otworzyć wrota dla islamskich terrorystów. Dlaczego?

Jak pisze socjolog i ekspert do spraw zjawiska prześladowań chrześcijan na śwecie Tomasz M. Korczyński na łamach „Naszego Dziennika”, Polska w wizji tureckich władz ma być lobbystą w sprawie wejścia Turcji do Unii Europejskiej.

Według socjologa, jeśli polski rząd postara się o zniesienie wiz dla Turków, otworzy wieko puszki Pandory. Wszystko przez to, że dziś „każdy sunnicki terrorysta bez większych problemów może stać się obywatelem Turcji”. Dżihadyści mogą więc urządzić sobie z Polski kraj tranzytowy dla swojego „islamistycznego tournee po całej Europie”.

Socjolog przekonuje, że w samym Stambule roi się od ekstremistów i terrorystów. Niektórzy z nich mają być nawet wspierani przez tureckie władze.

„Turecki koń trojański bezwzględnie wykorzystał ignorancję Ewy Kopacz” – podsumowuje Korczyński.

źródło: bankier.pl, Nasz Dziennik

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNielegalny Konsensus Polaków
Następny artykułJest trailer filmu Korwin-The Movie
Wiadomości Pikio
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

6 KOMENTARZY

  1. My tutaj powitamy tych terrorystów mieczem i benzyną! Jak sam brzydzę się różnymi marszami i incydentami na tle narodowościowym to w przypadku takiego zagrożenia jak Islam sam chwycę za broń…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ