UDOSTĘPNIJ
Polska Barbie ministrem zdrowia
Pytanie na Śniadanie

Anella, czyli „polska lalka Barbie”, wywołuje coraz więcej kontrowersji. Nie udaje się jej jednak przekonać Polaków do swojego wizerunku. Zamiast poparcia wywołuje salwy śmiechu. Mądrzy się i wykłóca z lekarzami tak, że zachowuje się jakby aspirowała do roli nowego ministra zdrowia. Polacy turlają się ze śmiechu analizując ten pomysł. 

Anella wystąpiła w TVN, a następnie wywołała awanturę w TVP w „Pytaniu na śniadanie”. Telewizja zaprosiła do studia również panią chirurg dr Joanną Kurmanow, która wdała się z Polską Barbie w ostrą wymianę zdań na temat operacji plastycznych.

Awantura w TVP 

Zapytana o wygląd Polskiej Barbie, doktor Kurmanow odpowiedziała niezbyt dyplomatycznie:

– Dobrego chirurga poznaje się, kiedy potrafi odpowiedzieć „nie”. 

Wtedy Anella wpadła w szał. Zaczęła się wymądrzać, że wie lepiej od polskich chirurgów plastycznych jakie są potrzeby klientów.

 – Pani wypowiadała się, że odesłała pani klientkę, która chciała implant o wielkości 600 ml, ponieważ uważała pani, że 300 jest wystarczające. Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, by wykonać 600 ml, oczywiście nie za jednym razem, może pani zaproponować: dobrze zrobimy pani 300, następnym razem wykonamy 600. To dlaczego pani odsyła tę osobę? – irytowała się Anella.

Najpierw była ekspertem do spraw zdrowotnych, by za chwilę stać się doradcą finansowym polskich lekarzy.

 – W ten sposób zabiera pani i sobie pieniążki i pieniążki, które mogą trafić do polskiego budżetu. Wtedy te osoby, jeżeli mają szczęście, znajdują chirurga w Polsce, a jeżeli nie, wydają te pieniądze za granicą – dodała.

– Jestem lekarzem. Bardzo dbam o zdrowie pacjentek. Znam powikłania, które mogą się zdarzyć, o których pani nie zdaje sobie sprawy – ripostowała dr Kurmanow.

Anella Ministrem Zdrowia? 

Wtedy rozwścieczona Anella nazwala panią chirurg „wróżką”. Internauci śmieją się, że skoro Polska Barbie wie wszystko o pracy lekarzy i potrafi również rozwiązywać ich problemy finansowe, to najprawdopodobniej będzie zgłaszać swoją kandydaturę na następcę ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła. Użytkownicy sieci mają ubaw i analizują jak wyglądałby rząd, gdyby resort zdrowia objęła taka osoba jak Polska Barbie. TVP

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również