UDOSTĘPNIJ

Jeden z czytelników przesłał nam screena własnego autorstwa, który przedstawia polskich żołnierzy w mundurach, którzy prowadzą transmisję w serwisie Showup.tv, czyli portalu służącym do prowadzenia erotycznych video czatów. 

Transmisja na erotycznym portalu umożliwia widzom przekazywanie prowadzącym „napiwku”, zaś po przelaniu odpowiedniej ilości żetonów zostaje się VIP-em transmisji.

Według opisu żołnierze zbierali napiwki na spotkanie w Ełku i Warszawie, być może używali serwisu w celach humorystycznych. Pytanie brzmi czy prowadzenie transmisji w mundurze Wojska Polskiego na portalu erotycznym, zapewne w koszarach, nie jest naganne?

Łatwa dostępność do kamerek internetowych spowodowała, iż swego czasu w lawinowym tempie rozwinął się cyberseks, czyli wirtualny stosunek, podczas którego osoby wzajemnie wysyłają sobie pobudzające seksualnie komunikaty. Może, aczkolwiek nie musi wiązać się z masturbacją.

Korzyści jakie widzą zwolennicy cyberseksu to łatwość w znalezieniu wirtualnego partnera oraz anonimowość, która jak widać w tym przypadku ma swoje granice. Często internauci traktują cyberseks jako żartobliwy, nie mający żadnego znaczenia akt, aczkolwiek seksuolodzy wskazują, iż ten może prowadzić do wyodrębnienia prawdziwych emocji i pożądania, a następnie frustracji z powodu niemożności spełnienia uczuć. Etycy wciąż spierają się czy jest to forma zdrady.

Czytelnik Dominik specjalnie zaznaczył w mailu, że nie jest gejem, a transmisja „po prostu miała dużo oglądających”.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSłodkie życie emeryta
Następny artykułTe dwa proste słowa na czacie zablokują Ci Facebooka
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również