UDOSTĘPNIJ
źródło: jashow.org, bbcico.uk

Tego jeszcze w naszym kraju nie było. Katolicka redakcja znalazła się na celowniku radykalnego islamisty. Nieznany mężczyzna zasypał bowiem skrzynki mailowe znanego ze sprzyjania obozowi władzy portalu fronda.pl pogróżkami.

Autor wiadomości z pogróżkami nie oszczędził dziennikarzy katolickiego portalu fronda.pl. Jak podkreślił w wiadomości radykał, dziennikarze katolickiego portalu sieją „antymuzułmańską propagandę”. Zarzucił im też, że sami są „najgorszymi obłudnikami, którzy podszywają się pod religijnych”. Otwarcie zagroził, że za tę „obłudę” czeka ich gehenna.

Islamista nie krył się też ze swoimi przekonaniami o wyższości islamu nad chrześcijaństwem. Stwierdził, że islam to ostateczne boże objawienie, poprawa błędnych interpretacji chrześcijaństwa. Zaznaczył, że chrześcijanie oddają cześć jedynie pieniądzom i nie są w stanie poświęcać się swojemu bogu.

 – Czeka was gehenna za tą antymuzułmańską propagandę. Ludzie są głupi i łatwo nimi manipulować, ale Bóg zaprawdę widzi wszystko. Podczas gdy oczerniacie wszystkich religijnych muzułmanów i ich religię, sami jesteście najgorszymi obłudnikami udających przy tym religijnych. Czy modlicie się 5 razy dziennie tak jak muzułmanie? Być może tak, ale zapewne do pieniędzy, a nie do Boga. Czy bylibyście w stanie dla Boga nie jeść przez cały miesiąc od wschodu do zachodu Słońca, tak jak czynią to muzułmanie? Koran to ostatnie objawienie Boga, poprawa wszystkich błędnych interpretacji chrześcijaństwa i kłamiąc o islamie dajecie świadectwo o was samych – czytamy w mailu udostępnionym przez redakcję Frondy.

pt

15 KOMENTARZY

  1. on pisze o głupocie i manipulacji…
    przecież to właśnie on reprezentuje, gdyby był prawdziwie „wierzący” to by wiedział że koran nie karze zabijać ludzi innych nawet niewiernych. To w co wierzy o zabijaniu niewiernych i czekającej za to nagrodzie to zbiór kłamstw który został ileś lat temu dopisany by spowodować wojnę religijną. Ta wojna ma doprowadzić do zniszczenia wszystkich religii, nawet islamu. Później ma przyjść prawdziwy Pan Jezus Chrystus, Syn prawdziwego i Jedynego Boga by zakończyć to zepsucie i zło które jest na tym świecie. Możecie mówić co chcecie ale tego nic nie zmieni bo taka jest prawda. Bóg jest Miłością tylko w Nim ratunek

  2. Muzulmanin czy islamista, Bog, czy Allah, ludzie troche logiki. To zwykly fejk. Ten kto to pisal nie ma pojecia o czym pisal.

  3. Cały Islam. Wystarczy spojrzeć co ta religia pokoju wyprawia w Europie i na świecie. Warto też zapoznać się z tym co zrobili muzułmanie w Indiach gdy od północy weszli do Indii. Barbarzyńska fanatyczna religia.

  4. Pedofile z Teatru Powszechnego wykorzystali sprawę molestowania ministranta przez naszego księdza Mateusza Urdzele jako zasłone dymną by nie mówić podczas debety poświęconej spektaklowi „Klątwa” o okropnościach jakich dokonali. Posłuchajcie sami facebook.com/powszechny/videos/1042282385877453/

  5. No przecież to nie IMIGRANCI biorą zasiłki na krzywy ryj to dla chrześcijan najważniejsze są pieniądze . #ANTYISLAM Zamknąć granicę dla ludzi z tamtych regionów niech się obchodzą że swoją „kultura” zdala od Polski a wszystkich POwców i KODowców pod sąd.

  6. Po czesci sie nie dziwie, bo np, to ze chrzescijanie wyznaja wiare w pieniadz a dopiero puzniej wartosci to akórat prawda, dlatego wiele osob wraca sie do pierwotnych polskich wiezen w pradawnych bogów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ