UDOSTĘPNIJ

Mieszkająca w Anglii Ewa N., 25-letnia Polka zawarła układ z Pakistańczykiem. Za 250 funtów miała wziąć z nim ślub, by ten nie został wydalony z Wielkiej Brytanii. Brytyjscy urzędnicy połapali się we wszystkim. – czytamy na łamach portalu Londynek.net

W kwietniu bieżącego roku w angielskim mieście Southampton para udała się do urzędu, by sformalizować układ. Wszystko jednak wyszło na jaw, gdy podejrzliwy urzędnik nakazał przeliterować Pakistańczykowi imię narzeczonej, a on nie potrafił tego dokonać.

Okazało się również, że niedoszli nowożeńcy plątali się w zeznaniach. Mężczyzna miał wskazać jako miejsce oświadczyn kawiarnię, natomiast Polka wskazała, że romantyczna chwila odbyła się na plaży. Przy Pakistańczyku znaleziono również notatki, z których uczył się życiorysu dziewczyny.

Meżczyzna został skazany na 20 miesięcy pozbawienia wolności, a następnie deportowany do Pakistanu.

Przed paroma dniami wydano również wyrok na Polkę. Spędzi ona 16 miesięcy w więzieniu pod zarzutem organizacji fikcyjnego małżeństwa.

Co roku w Wielkiej Brytanii na podobnym oszustwie nakrywane jest wiele par.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOLondynek.net
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRuch się rozpada? Samorządowcy odchodzą, Kukiz komentuje
Następny artykułCukiernia nie zrobiła tortu dla lesbijek, kara zniszczyła ich biznes
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również