UDOSTĘPNIJ

Super Express opublikował nagranie z monitoringu z pamiętnego starcia posła KNP Przemysława Wiplera z policją. Przez miesiące media oskarżały posła Wiplera o kopanie policjantki w brzuch, jednakże na nagraniu nie zarejestrowano tej sytuacji, co stawia w poważną wątpliwość czy w ogóle miała miejsce.

Film nie ma zarejestrowanego dźwięku, więc nie wiadomo co pijany poseł Wipler mówił do policjantów, kiedy do nich podszedł i czy faktycznie ich znieważał. Widać jedynie szarpaninę, a potem brutalną interwencję funkcjonariuszy, którzy pobili posła.

Policjantka złamała nawet pałkę na ciele posła wielokrotnie go uderzając. Funkcjonariusze klęcząc na polityku, pryskali mu gazem w twarz.

Całe wydarzenie miało miejsce kilka minut przed godziną 4 nad ranem.

52 KOMENTARZY

 1. Czy policjanci nie sa przygotowani aby we 2 sprawnie unieruchomić zatrzymanego, skuć go kajdankami. Czy naprawdę trzeba było okładać go pałą tak, że pękła? NAJWAZNIEJSZE : W KTÓRYM PAŃSTWIE LEJE SIĘ PAŁĄ POLITYKA Z OPOZYCJI, takie rzeczy tylko u nas, Białorusi, Rosji itd . Po drugie nagona na Wiplera przez tvn i innych reżimowych stacji, w kazdym wywiadze szyda i podśmiech*jki, traktowanie jak patologię…

 2. Czy policjanci nie sa przygotowani aby we 2 sprawnie unieruchomić zatrzymanego, skuć go kajdankami. Czy naprawdę trzeba było okładać go pałą tak, że pękła? NAJWAZNIEJSZE : W KTÓRYM PAŃSTWIE LEJE SIĘ PAŁĄ POLITYKA Z OPOZYCJI, takie rzeczy tylko u nas, Białorusi, Rosji itd . Po drugie nagona na Wiplera przez tvn i innych reżimowych stacji, w kazdym wywiadze szyda i podśmiech*jki, traktowanie jak patologię…

 3. Czy policjanci nie sa przygotowani aby we 2 sprawnie unieruchomić zatrzymanego, skuć go kajdankami. Czy naprawdę trzeba było okładać go pałą tak, że pękła? NAJWAZNIEJSZE : W KTÓRYM PAŃSTWIE LEJE SIĘ PAŁĄ POLITYKA Z OPOZYCJI, takie rzeczy tylko u nas, Białorusi, Rosji itd . Po drugie nagona na Wiplera przez tvn i innych reżimowych stacji, w kazdym wywiadze szyda i podśmiech*jki, traktowanie jak patologię…

 4. Czy policjanci nie sa przygotowani aby we 2 sprawnie unieruchomić zatrzymanego, skuć go kajdankami. Czy naprawdę trzeba było okładać go pałą tak, że pękła? NAJWAZNIEJSZE : W KTÓRYM PAŃSTWIE LEJE SIĘ PAŁĄ POLITYKA Z OPOZYCJI, takie rzeczy tylko u nas, Białorusi, Rosji itd . Po drugie nagona na Wiplera przez tvn i innych reżimowych stacji, w kazdym wywiadze szyda i podśmiech*jki, traktowanie jak patologię…

 5. Czy policjanci nie sa przygotowani aby we 2 sprawnie unieruchomić zatrzymanego, skuć go kajdankami. Czy naprawdę trzeba było okładać go pałą tak, że pękła? NAJWAZNIEJSZE : W KTÓRYM PAŃSTWIE LEJE SIĘ PAŁĄ POLITYKA Z OPOZYCJI, takie rzeczy tylko u nas, Białorusi, Rosji itd . Po drugie nagona na Wiplera przez tvn i innych reżimowych stacji, w kazdym wywiadze szyda i podśmiech*jki, traktowanie jak patologię…

 6. Czy policjanci nie sa przygotowani aby we 2 sprawnie unieruchomić zatrzymanego, skuć go kajdankami. Czy naprawdę trzeba było okładać go pałą tak, że pękła? NAJWAZNIEJSZE : W KTÓRYM PAŃSTWIE LEJE SIĘ PAŁĄ POLITYKA Z OPOZYCJI, takie rzeczy tylko u nas, Białorusi, Rosji itd . Po drugie nagona na Wiplera przez tvn i innych reżimowych stacji, w kazdym wywiadze szyda i podśmiech*jki, traktowanie jak patologię…

 7. Czy policjanci nie sa przygotowani aby we 2 sprawnie unieruchomić zatrzymanego, skuć go kajdankami. Czy naprawdę trzeba było okładać go pałą tak, że pękła? NAJWAZNIEJSZE : W KTÓRYM PAŃSTWIE LEJE SIĘ PAŁĄ POLITYKA Z OPOZYCJI, takie rzeczy tylko u nas, Białorusi, Rosji itd . Po drugie nagona na Wiplera przez tvn i innych reżimowych stacji, w kazdym wywiadze szyda i podśmiech*jki, traktowanie jak patologię…

 8. ok ok , pomijajac juz ta niejasnosc odnosnie tozsamosci osobylezacej to Ty to nazywasz obezwladnianiem???? no to gratuluje Ci poczucia humoru, tak to obezwladniaja pijane karki z ochrony pijanego chloptasia na wiejskiej dyskotece i tu ewidentnie widac ,ze nasza dzisiejsza policja to oczywiste dno i niudacznictwo, napie…alaja niewspolmiernie kolesia gdzie popadnie i czym pod reká maja…..zenada, do zwolnienia w peeezdooo!!!

 9. Niestety Arturek M.Wurst nie zna rzeczywistości i nie wychodzi po zmroku z domu ,nie upija się i nie był spisywany przez policje…oczywiście któregoś dnia wstanie zadowolony ze swojego życia i rzeczywistości która go otacza i pójdzie zagłosować na Patologie Obywatelską.

 10. Artur Misiołek "unieszkodliwila szkodnika pelnego agresji , widac jak jest nawalony" przeczytaj ta nonsens jaki napisales i sie zastanow….. z tego filmu wynika( tak samo jak nie wynika tozsamosc ,czego nie wahales sie wypomniec) ze koles nic nie robi a rzuca sie dopiero ,jak go paluja w parterze, nie wiem kim jestes(choc pa avatarze mozna sie domyslec),ale totalnie bredzisz! …..pelen agresji bo nawalony,boszsz

 11. to jest p.o.lska:) prywatny folwark żydostwa z sejmu, mniejszość żydowska romska czy niemiecka ma zdecydowanie większe prawa niż Polak, który jest tylko po to aby zapierdalał na tych pasożydów budżetowych!

 12. W czasach nowoczesności gdzie każdy może robić wszystko i nawet baba, przepraszam kobieta, zostać policjantem to mamy tego efekty. Powstają patrole damsko-męskie, wskutek czego dwie osoby policyjne, kontra jedna osoba pijana i remis. Potrzebne jest wsparcie cichociemnych. Pomyśleć, jak przyjdzie czas gdy patrole będą tylko babskie. Heh ! ! !

 13. W czasach nowoczesności gdzie każdy może robić wszystko i nawet baba, przepraszam kobieta, zostać policjantem to mamy tego efekty. Powstają patrole damsko-męskie, wskutek czego dwie osoby policyjne, kontra jedna osoba pijana i remis. Potrzebne jest wsparcie cichociemnych. Pomyśleć, jak przyjdzie czas gdy patrole będą tylko babskie. Heh ! ! !

 14. Bartek Grądzki Zapytaj Białorusinów, którzy są przejazdem w Polsce, czy tak faktycznie jest. Oczywiście nie spotkasz ich wielu, bo oni nie mają tu po co przyjeżdżać, ale jak wracają z zachodu z konkretną furą to, może uda ci się spotkać na autostradzie. Dodam, że jadą po furę, a nie do pracy. Oczywiście na Białorusi byłem. Pozdrawiam.

 15. Bartek Grądzki Zapytaj Białorusinów, którzy są przejazdem w Polsce, czy tak faktycznie jest. Oczywiście nie spotkasz ich wielu, bo oni nie mają tu po co przyjeżdżać, ale jak wracają z zachodu z konkretną furą to, może uda ci się spotkać na autostradzie. Dodam, że jadą po furę, a nie do pracy. Oczywiście na Białorusi byłem. Pozdrawiam.

 16. Bartek Grądzki Zapytaj Białorusinów, którzy są przejazdem w Polsce, czy tak faktycznie jest. Oczywiście nie spotkasz ich wielu, bo oni nie mają tu po co przyjeżdżać, ale jak wracają z zachodu z konkretną furą to, może uda ci się spotkać na autostradzie. Dodam, że jadą po furę, a nie do pracy. Oczywiście na Białorusi byłem. Pozdrawiam.

 17. 1. ewidentnie nie sprawdzają się pary pan i pani w prewencji :(
  2. ewidentnie osoba zatrzymywana stawiała opór a nie powinna
  3. co do technik moim zdaniem prawidłowe, Pani funkcjonariusz uderzała pałką w nogi – bo tak była uczona aby móc poskromić silniejszego oponenta

  oczywiście jestem przeciwny przemocy i nadużycia ale pewnych zasad trzeba się trzymać :)

 18. a Ty twierdzisz ze Wipler nie powinien wierzgac nogami? no to polecam wyprobowac na sobie przyjmujac 12 uderzen palka i sie nie ruszac. Ciekwe czy tobie noga nie drgnie jak z calej sily oberwiesz w nia palka. To jest naturalny odruch jak Cie bija

 19. Czytając wasze posty, stwierdzam: po jaką cholerę jest ta policja, zlikwidować! Jak już jest, o zgrozo….to niech z radiowozów nie wysiada, bo nie ma prawa!!!! a poseł wiplerminator, ach ten, na piedesłał, jako jedyny w tym popier…m kraju sprzeciwił się policjantom, którzy próbowali rozdzielić legalnier przecież bijących się ludzi na ulicy!!! toż to BOHATER NARODOWY! nawet nie pytajcie się co o was myślę pseudointeligenty!

 20. Czytając wasze posty, stwierdzam: po jaką cholerę jest ta policja, zlikwidować! Jak już jest, o zgrozo….to niech z radiowozów nie wysiada, bo nie ma prawa!!!! a poseł wiplerminator, ach ten, na piedesłał, jako jedyny w tym popier…m kraju sprzeciwił się policjantom, którzy próbowali rozdzielić legalnier przecież bijących się ludzi na ulicy!!! toż to BOHATER NARODOWY! nawet nie pytajcie się co o was myślę pseudointeligenty!

 21. Czytając wasze posty, stwierdzam: po jaką cholerę jest ta policja, zlikwidować! Jak już jest, o zgrozo….to niech z radiowozów nie wysiada, bo nie ma prawa!!!! a poseł wiplerminator, ach ten, na piedesłał, jako jedyny w tym popier…m kraju sprzeciwił się policjantom, którzy próbowali rozdzielić legalnier przecież bijących się ludzi na ulicy!!! toż to BOHATER NARODOWY! nawet nie pytajcie się co o was myślę pseudointeligenty!

 22. Ten pijus powinien zwrócić za zniszczoną pałkę. I to ktoś taki ma reprezentować obywateli? Wstyd! Do więzienia na wiele lat i pała codziennie za sprzeciwianie się demokratycznej władzy III Rzeczypospolitej!

 23. Antoni Budny Szanowny Panie, proponuje obejrzeć jeszcze raz cały materiał, także uważam, że reakcja Pani policjantki jest następstwem zachowań Pana Wiplera – o ile to on. Może warto zastanowić się jak Pan by się zachował gdyby trzech pijanych pana zaczepiło ? bo od policji oczekujemy pilnowania porządku a gdy pijany nie chce poddać się poleceniom to robi się z policji drani, nie wiem dlaczego tak jest. – oczywiście nie popieram nadużyć ! ale tu ich nie widzę

 24. Grzegorz Jan Archacki generalnie, to pałą dostał dopiero jak zaczął nogami wierzgać – i póki wierzgał to obrywał. Proste jak futerał na cepa – masz leżeć, jak się rzucasz, to cię pacyfikują. To że nie potrafili go skutecznie obezwładnić, to jedna sprawa, a to że facet nie potrafił się poddać policji i musiał robić sceny, to już inna bajka.

  Franciszek Szterleja jak dla mnie, to pokazane tu nagranie zaczyna się od tego, jak Wipler leci na ziemię – gdzie Ty widzisz jak spokojnie odchodzi od radiowozu? No i druga sprawa, że nawet jeśli od radiowozu odchodził, to może mu nie wolno było tego zrobić, więc potraktowali to jako ucieczkę?

 25. Ten pijus powinien zwrócić za zniszczoną pałkę. I to ktoś taki ma reprezentować obywateli? Wstyd! Do więzienia na wiele lat i pała codziennie za sprzeciwianie się demokratycznej władzy III Rzeczypospolitej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ