UDOSTĘPNIJ

Policjanci zastrzelili z broni gładkolufowej jednego z kibiców. Mężczyzna został zabity podczas meczu Concordia Knurów vs Ruch Radzionków.

Policja otworzyła ogień, ponieważ kibice wbiegli na murawę boiska. Trafiony został jeden z mężczyzn. Na miejsce przyjechała karetka, ale było już za późno. Kibic zginął raniony pociskiem z broni gładkolufowej.

Na filmie zamieszczonym przez stronę Świat Kibola widać jak mężczyzna leży na ziemi otoczony kordonem policji. Pomagają mu koledzy, którzy próbują go uratować.

Jak wynika z materiału oraz relacji kibiców, którzy znajdowali się na miejscu, policjanci nie kwapili się do pomocy mężczyźnie.

Nie wiadomo jak wcześniej zachowywali się kibice i czy byli agresywni, ponieważ materiał nie obejmuje tych scen.

Film przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych.

AKTUALIZACJA

W sieci pojawił się krótki filmik, który wyraźnie pokazuje, że zastrzelony mężczyzna był jednym z najagresywniejszych uczestników stadionowej burdy (w 15 sekundzie, po prawej stronie – osoba w szarej bluzie).

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCzerwone rumieńce
Następny artykułTo nie koniec problemów Durczoka? Jego rzekome ofiary złożyły pozwy sądowe
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również