UDOSTĘPNIJ

Sąd w Luizjanie w USA opublikował nagranie ze służbowej kamery, które jest dowodem w sprawie morderstwa 6-letniego chłopca przez dwóch policjantów. W kilkulatka trafiło 5 z 18 wystrzelonych w jego stronę kul.

W ubiegłym roku światowe media obiegła informacja o tragicznym wydarzeniu w Luizjanie, gdzie policjanci zastrzelili 6-letniego chłopca. Teraz sąd upublicznił nagranie ze służbowej kamery jednego z policjantów.

Do tragicznego zajścia doszło podczas pościgu za mężczyzną, który po kłótni ze swoją żoną postanowił wyjść z domu. Mężczyzna początkowo nie zatrzymywał się do policyjnej kontroli więc coraz więcej radiowozów zaczęło za nim jechać.

Koniec końców ścigany mężczyzna się zatrzymał i mimo, że nie wykonywał żadnych gwałtownych ruchów, dwóch policjantów zaczęło do niego strzelać uśmiercając go na miejscu.

Szybko jednak się okazało, że zastrzelony mężczyzna nie był sam w samochodzie. Obok niego siedział jego 6-letni syn, który również poniósł śmierć. Pięć spośród osiemnastu wystrzelonych kul w stronę samochodu trafiło dziecko.

Policjanci, którzy zastrzelili ojca i jego syna, 32-letni Derrick Stafford i 23-letni Norris, zostali oskarżeni o morderstwo drugiego stopnia i oczekują aktualnie w areszcie na proces.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPolicjantka zwolniona za snapa. „To ja jestem prawem, czarnuchu”
Następny artykułChcą zdelegalizować antykoncepcję. Sejm zajmie się tematem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również